VAL - JUNAK 1:0

Junak je izgubio danas u Kaštel Starome protiv Vala rezultatom 1:0. U odličnom prvom poluvremenu Plavima je nedostajao samo pogodak kojim bi vjerojatno i riješili pitanje pobjednika susreta. Već u uvodnim minutama odlične prilike su promašili Midenjak i Vagner. Junak je bio superioran u odnosu na domaćina, ali se na odmor ipak krenulo početnim rezultatom. Već na početku drugog dijela sudac Puljiz je poništio dva gola Junaka, a nedugo nakon toga nije dosudio jedanesterac nakon očitog prekršaja na Midenjaku. Odmah u slijedećem napadu Val je u svojoj prvoj i jedinoj prilici poveo golom škorputa u 55.minuti. Ohrabren potporom Sinjskih Maligana, Junak je krenuo žestoko kako bi ipak poravnao rezultat, ali sve pokušaje "Plavog stroja" su zaustavili domaći igrači. Suđenje suca Puljiza je bilo najblaže rečeno skandalozno, ali na kraju ipak moramo čestitati ekipi Vala na pobjedi. U slijedećem kolu Junak je domaćin ekipi Primorca iz Biograda.