Treća HNL: Maligani bakljadom proslavili rođendan, igrači Junaka darovali im samo bod

Pred 700 gledatelja u Sinju Junak i Jadran (KS) odigrali su miroljubivo 1:1. Jedini zanimljivi trenutak u prvom poluvremenu dogodio se u 26. minuti, kada su domaći navijači "Maligani" bakljadom obilježili 26 godina postojanja. Junak je imao inicijativu u prvom poluvremenu, ali nije bilo konkretnih šansi za postizanje pogotka.

Junak je poveo u 54. minuti, kada je u šesnaestercu gostiju srušen Radić. Midenjak je namjestio loptu na bijelu točku i nadmudrio gostujućeg vratara Vidića za 1:0. IZVOR: www.glasdalmacije.com

Slavlje domaćina nije ni završilo, a gosti su izjednačili. Naime, u 57. minuti Gale je s centra neometan krenuo prema golu domaćih, sa 30 metara raspalio po lopti koja završava u mreži pospanog Blaževića za 1:1, što je i konačan rezultat ove jako loše utakmice.