Sinj, 03.11.2007.
Gledatelja:350; Suci: Paić, štrok, Grbac
ALKAR:J.Blajić, Režić(8), Omrčem(3), M.Modrić(15), R.Caktaš(3), župić, Džapo(10), S.Blajić(2), Bilobrk, Jagnjić(4), ćurković(7), T.Caktaš(6)
CEDEVITA: Primorac(7), Rimac(15), Dujmović(6), čolak(15), Parezanović(6), žunić(4), Sedlar, Milačić(13), Filpović(13), Novačić(6), Torić

Večeras je jednostavno, pobijedila kvalitetnija ekipa. Iako smo do kraja treće četvrtine bili u egalu vidjelo se da će bodovi otići u Zagreb.
Osim našeg početnog vodstva od 2:0 sve kasnije izgledalo je kao uzaludan lov za protivnikom.
U 30. minuti bili smo na još podnošljivih 49:58 ali u zadnjem dijelu nastupa raspad sistema.
Naši igrači kao da su bili s nama u publici promatrajući kako Cedevita neumoljivo trpa koševe.
Posebno nam je u oči upala situacija u kojoj gosti kod vodstva +20 ginu za loptom. Bravo za iskazanu želju i profesionalizam.
Zvonimir Režić: Teško je bilo ući u utakmicu nakon poraza u šibeniku. Pogotovo jer je s druge strane bila Cedevita koja je izgubila od Dubrave. Držali smo se do 30. minute, nakon čega je ponestalo snage i koncentracije. Oni su preiskusna ekipa.
čolak je dominirao pod košem, dok su Dujmović i Rimac napravili razliku u kvaliteti. Iduće kolo idemo u Zabok po prvu pobjedu.

Derbi 13. kola 3. HNL jug između Junaka i Dugopolja završio je rezultatom 1:0 pogotkom Marija Midenjaka u 96 minuti..

Utakmicu 13. kola Hrvace će odigrati sutra u 14,00 sati na Klisu protiv Uskoka.

Alkar večeras u svojoj dvorani dočekuje Cedevitu. Utakmica drugog kola A1 košarkaške lige počinje u 19 sati i 30 minuta.

U natjecanju 2A košarkaške lige Triljska Cetina sutra u 18 sati dočekuje ekipu Voštarnice iz Zadra.

Sutra u 14,00 sati igraju se susreti 4. HNL jug i županijske lige. U 14,00 sati u Glavicama se sastaju Glavice i Vinjani, a u Dugom Ratu Orkan i OSK.

Tekstilac na gradskom stadionu dočekuje Mračaj iz Runovića.

U utakmici 2. lige za rukometaše Cetinka je danas u Trilju pobijedila šibenik 29 : 28. U 16,00 sati u Sinju je počeo susret između Kamička i Solina.

Rukometašice Cetine danas su na gostovanju u Kaštelama pobijedile Rukometni klub Kaštela rezultatom 25 : 22, te su zadržale drugo mjesto na tablici druge lige.

žRK Sinj igrat će u srijedu u Vrgorcu protiv Vrgorca.