SPORT

Od 7-14 listopada 2006.godine na terenima tenis kluba Alka Zajednica športskih udruga Grada Sinja je po prvi puta organizirala prvenstvo učenica i učenika srednjih škola Grada Sinja. Učestvovalo je 96 učenika i učenica. Pobjednik u ženskoj konkurenciji je Iva Milanović, učenica Gimnazije Dinka šimunovića, koja je u neizvjesnom finalu pobijedila Zrinku Poljak iz iste škole rezultatom 9-8 u gemovima, prvak u muškoj konkurenciji uvjerljivo je Bruno Bareza učenik Gimnazije Dinka šimunovića, koji je pobjedio Marka Varvodića iz iste škole dok su u parovima slavili prezimenjaci Vučković Nikola i Antonio iz srednje strukovne škole Josipa bana Jelačića. Isti učenici ostvarili su pravo natjecanja za učenike na županijskom nivou. Najbolji su primili priznanja i medalje koje im je uručio Ivica Glavan, predsjednik Zajednice športova Grada Sinja, a turnir su organizacijski proveli profesori Iva Mušterić i Ivo Modrić.