Nedjelja, 24.11.2019.

Agencija za nekretnine REAL ESTATE CRO potražuje za kupca manju kuću s okućnicom u Sinju

Agencija za nekretnine REAL ESTATE CRO potražuje za kupca manju kuću s okućnicom u Sinju ili bližoj okolici s cijenom do 60.000,00 eura. Cijenjene ponude molimo dostaviti na KONTAKT

Alkar minimalno poražen od Vrijednosnica, propuštena dva šuta za pobjedu

Dramatičan okršaj Alkara i Vrijednosnica okončan je minimalnim slavljem gostiju. Imao je Alkar dva šuta za pobjedu u završnim sekundama, ali pokušaji Neala i Jacovića nisu prošli…

Alkar – VROS 89:90 (23:19, 22:32, 27:21, 17:18)

Sinj – GSD Ivica Glavan Ićo. Gledatelja: 500
Suci: Luka Kardum (Šibenik), Leo Roglić (Split), Dino Vukušić (Split)
Alkar: Brocić (8), B. Jurela, Neal (20), I. Jurela, Kučan (17), Marić (2), Tvrdić, Dukić, Tomašević, Vučić (10), Wembi (16), Jacović (16).
VROS: Bašić (16), Jordano (19), Filipović, Kujundžić (14), Dmitrović, Ćorić (24), Šarenac (4), Buljević (2), Darling (9), Turalija (2).
Opširnije...
IZVOR: WWW.FERATA.HR

Junak poražen u Zadru i ostao bez vodeće pozicije u prvenstvu

Junak je u 14. kolu pretrpio novi gostujući poraz, rezultatski jednak onom iz Ploča od prije dva tjedna kada je domaćin slavio rezultatom 3:0…

Poraz u Zadru Junaka je koštao i vodeće pozicije koju sada drže Hrvace s istim brojem bodova, ali uz nešto bolju gol razliku. Sinjska je momčad sada druga, a za vratom joj puše Zadar s dva boda manje.

Domaćin je poveo već u sedmoj minuti golom Jurića, a susret je riješen u drugom dijelu golovima Begonje iz 68. i Zdrilića iz 90. minute.