Subota, 23.02.2019.

Gimnastičari iz OŠ Ivana Lovrća zauzeli 11. mjesto na državnom prvenstvu


Uspješno je završeno državno natjecanje osnovnih škola iz gimnastike, koje se održalo 21. veljače 2019. godine u Osijeku, na kojem su nastupili i gimnastičari iz Osnovne škole Ivana Lovrića iz Sinja.
Svi natjecatelji, njih 70 iz 14 školskih sportskih društava, pokazali su i dali svoj maksimum i ostvarili  svoje najbolje rezultate, baš kao pravi mali borci.
U teškoj konkurenciji i sitnim bodovnim razmacima, gdje su nijanse odlučivale o prvom ili posljednjem mjestu, najbolje su se snašli učenici OŠ Brajda iz Rijeke koji su zasluženo pobijedili. Učenici OŠ Ivana Lovrića Leo Pekić, Bruno Pekić, Ante Jadrijević-Cvrlje i Ivan Domjanović, koji su se po prvi put plasirali na završnicu, zauzeli su 11. mjesto.
Čestitke svim natjecateljima, voditelju Ivanu Vučkoviću, ravnatelju te stručnim suradnicima Osnovne škole Ivana Lovrića.
IZVOR: WWW.FERATA.HR

Najava sportskog vikenda

Zanimljiv sportski vikend je pred nama. Napokon s natjecanjem počinju i nogometni trećeligaši, Junak i Hrvace, ali svakako treba podvući i humanitarnu košarkašku utakmicu koju će u korist Mihajla Manovića odigrati Alkar i Studen iz Mostara…

Subota, 23. veljače
Košarka
Humanitarna utakmica za Mihajla Manovića:
20:30 h: Alkar – Student Mostar
B-1 liga, 10. kolo:
14:30 h: Amfora Makarska – Alkar II

Nogomet
Treća HNL-jug, 16. kolo:
15,00 h: Hrvace – Neretvanac

Rukomet
Druga HRL-jug (m), 11. kolo:
17,00 h: Kamičak – Jelsa
-:- : Korčula – Trilj PV

Druga HRL-jug (ž), 11. kolo:
18,30 h: Sinj – Makarska

Odbojka
Prva B liga, 11. kolo:
15,00 h: Trogir – Sinj

Nedjelja, 24. veljače
Nogomet
Treća HNL-jug, 16. kolo:
15,00 h: BŠK Zmaj – Junak

Mali nogomet
UMN Sinj, 14. kolo:
15,30: MNK Brnaze – Prolić gradnja
16,30: MNK Satrić Casper – Š.d.Branitelj Turjaci
17,30: MNK Gala – MNK Hrvace Kompass group
18,30: C.b.Kamičak/Pršutoreznica Miško Sinj – MNK Azra Inel Sinj
19,30: MNK Torcida Kavana Otok – C.b.Back in black
IZVOR: WWW.FERATA.HR