- Hodočašće od Splita do Sinja (branko) - 18.08.
- Reiner kaserne ( tkz. rajnerica) (branko) - 03.04.
- Susret odbojkašica Sinja i Poreča (branko) - 25.05.
- Maškare u Splitu (branko) - 21.02.
- Preponaši (branko) - 13.09.
U Širokom Brijegu predstavljena knjiga ‘Libreto ERO S ONOGA SVIJETA i književni zavičaj Milana Begovića’ autora dr. sc. Miljenka Buljca.
U Narodnoj knjižnici Široki Brijeg predstavljena je knjiga-znanstvena studija ‘Libreto ERO S ONOGA SVIJETA i književni zavičaj Milana Begovića’ autora dr. sc. Miljenka Buljca.
Opširnije...
IZVOR: WWW.FERATA.HR
Iako je najavljeno ukupno 20 točaka dnevnog reda, sinjski vijećnici su raspravljali o njih 18 jer je o.d. gradonačelnika Kristina Križanac prije početka sjednice sa dnevnog reda povukla dvije točke.
Na prozivci je bilo prisutno 15 vijećnika, a nedugo zatim pridužilo im se još troje vijećnika.
Opširnije...
IZVOR: WWW.FERATA.HR
Prošli tjedan obavljeni su radovi sanacije kolnika u sinjskoj ulici Put Šumarije.
Kako su nas izvijestili iz Grada Sinja, radovi su obavljeni u okviru trenutno raspoloživih financijskih sredstava na stavci proračuna za 2015. godinu – održavanje nerazvrstanih cesta. Radove je, temeljem Ugovora o povjeravanju obavljanja komunalne djelatnosti održavanja nerazvrstanih cesta u dijelu asfaltiranja istih, obavila tvrtka ASFALT-AB.
Obavljen je maksimum sanacijskih radova u ukupnoj vrijednosti od oko 80 tisuća kuna.
IZVOR: WWW.FERATA.HR
Pred nama je novi sportski vikend iz kojeg izdvajamo ogled Alkara i Zaboka koji je na rasporedu u nedjelju, a sigurno će zanimljivo biti i u Hrvacama gdje će istoimeni trećeligaš ugostiti OSK…
Subota, 21. studeni
Nogomet
Treća HNL-jug, 16. kolo: 13,30 h: Hrvace – OSK
Prva ŽNL, 12. kolo: 13,30 h: GOŠK – Glavice
Rukomet
Druga HRL (m), 8. kolo: 13,00 h: Kamičak – Opus
Odbojka
Prva B, 4. kolo: 16,00 h: Sinj – Šibenik
Ragbi
Prva liga, zaostala utakmica 1. kola: 14,00 h: Sinj – Makarska rivijera
Mali nogomet
UMN Sinj, 6. kolo:
18:00 h: Auto Labinko& C MONT – Gala
19:00 h: Azra 1986 – MNK Hrvace
20:00 h: Taxi Maretić MNK Dalmacija
Nedjelja, 22. studeni
Košarka
A-1 liga, 8. kolo: 19,30 h: Alkar – Zabok
Nogomet
Treća HNL-jug, 16. kolo: 13,30 h: Hajduk II – Junak
Mali nogomet
UMN Sinj, 6. kolo:
14:30 h: Brnaze – Buljan Kamen
15:30 h: Š.D.Branitelj – MNK Satrić
16:15 h: Torcida Otok – Experia Bar
IZVOR: WWW.FERATA.HR
Upit nije izvrsen