Braći Grčić srebro i bronca iz Karlovca

U Karlovcu je ovog vikenda održan Karlovac Open 2014 – 1st Korea ambasador kup u taekwondou. Od ostvarenih rezultata članova TK Stkwan vrijedi izdvojiti srebrnu i brončanu medalju za Sinjsku sekciju u olimpijskom taekwondo sportu koju su osvojili braća Silvijo i Petar Grčić.
Na natjecanju su nastupila 824 natjecatelja iz 95 klubova iz 17 država. Ekipa taekwondo kluba Stkwan zauzela je u ukupnom ekipnom poretku odlično 9. mjesto, osvojivši ukupno 16 medalja od čega 3 zlatne. Također je važno za napomenuti da su sa ovog natjecanja u Grad Sinj u kojem odnedavno djeluje sekcija TK STkwan, donešene dvije medalje u olimpijskom taekwondo sportu, koje su u osvojili braća Silvijo (seniori- srebro) i Petar (mlađi kadeti- bronca) Grćić. Nadamo se da će ovi izvrsni rezultati doprinijeti daljnjem razvoju taekwondo sporta u Gradu Sinju.
IZVOR: WWW.FERATA.HR