Ponedjeljak, 20.06.2016.

Održana 2. konjička karavana Ljeto ’95.


Kao što smo izvijestili, u organizaciji Udruge maloljetnih dragovoljaca Domovinskog rata Splitsko –dalmatinske županije i suorganizaciji Konjičkog kluba Sv. Mihovil, pod pokroviteljstvom Ministarstva branitelja te uz potporu Splitsko-dalmatinske županije, TZG Sinja i TZG Trilja, Grada Sinja i Općine Hrvace 18. i 19. lipnja održala se 2. konjička karavana –ljeto ’95.
Opširnije...
IZVOR: WWW.FERATA.HR

NK Dugopolje pobjednik prvog dijela turnira ‘Triljski branitelji’



NK Dugopolje pobjednik je prvog dijela, godište 2003., 9. memorijalnog turnira ‘Triljski branitelji’, koji se igra u Čaporicama.
Na turniru je nastupilo 8 ekipa: Dugopolje, Adriatic, Dalmatinac 1, Dalmatinac 2, GOŠK, Elektroprijenos, Čaporice Trilj i Junak.

Donosimo rezultate utakmica:
NK Dugopolje – NK Adriatic 2 3:0
NK Dalmatinac 2 – NK Dalmatinac 3 1:1 P(5:3)
NK Gošk – NK Elektroprijenos 1:1 P(5:3)
NK Čaporice-Trilj – NK Junak 0:3

Polufinale:
NK Dugopolje – NK Gošk 2:0
NK Dalmatinac 2 – NK Junak 0:2

Za treće mjesto: NK Gošk – NK Dalmatinac 2 3:0

Finale: NK Dugopolje – NK Junak 1:1 P(5:3)

IZVOR: WWW.FERATA.HR

Mladi Sinjani na taekwondo natjecanju u Zadru


U subotu, 18. lipnja u Zadru je održano taekwondo natjecanje, na kojem je nastupilo više od 40 klubova iz Hrvatske, BiH, Slovačke i Slovenije, među kojima i natjecatelji iz Sinja.

Za Sinj su nastupila 3 natjecatelja: Petar Grčić i Tomislava Grčić osvojili su brončane medalje i dva treća mjesta, a Ivano Mamuzić je nažalost ostao bez plasmana.

Trener sinjskih natjecatelja Silvio Grčić, 1. dan, izjavio je da je zadovoljan nastupom svojih natjecatelja, te je najavio da će se treninzi održavati cijelog ljeta kako bi se što kvalitetnije pripremili za Prvenstvo Hrvatske koje će se održati na jesen.
IZVOR: WWW.FERATA.HR

NK Dugopolje pobjednik prvog dijela turnira ‘Triljski branitelji’



NK Dugopolje pobjednik je prvog dijela, godište 2003., 9. memorijalnog turnira ‘Triljski branitelji’, koji se igra u Čaporicama.
Na turniru je nastupilo 8 ekipa: Dugopolje, Adriatic, Dalmatinac 1, Dalmatinac 2, GOŠK, Elektroprijenos, Čaporice Trilj i Junak.

Donosimo rezultate utakmica:
NK Dugopolje – NK Adriatic 2 3:0
NK Dalmatinac 2 – NK Dalmatinac 3 1:1 P(5:3)
NK Gošk – NK Elektroprijenos 1:1 P(5:3)
NK Čaporice-Trilj – NK Junak 0:3

Polufinale:
NK Dugopolje – NK Gošk 2:0
NK Dalmatinac 2 – NK Junak 0:2

Za treće mjesto: NK Gošk – NK Dalmatinac 2 3:0

Finale: NK Dugopolje – NK Junak 1:1 P(5:3)

IZVOR: WWW.FERATA.HR