Utorak, 20.03.2018.

Judo klub Sinj nastupio na Kupu Dalmacije

U subotu je u Splitu održan judo turnir ‘Kup Dalmacije 2018’ na kojem je nastupilo preko 280 natjecatelja iz 12 klubova iz Splita i okolice.
Judo klub Sinj je na ovom turniru nastupio sa 19 natjecatelja. Sinjani su ukupno osvojili sedam medalja, od toga dvije zlatne, tri srebrne i dvije brončane medalje, te četvrto, dva peta i sedmo mjesto.
U kategoriji dječaka do 10 godina zlatne medalje osvojili su Filip Kos i Ivan Cvitković. Srebrne medalje osvojili su Goran Barać, Niko Kelava i Hrvoje Vučković, dok je broncu osvojio Andrija Vidić.
U kategoriji curica do 12 godina, Patricija Barać osvojila je broncu, a Jelena Kodžoman četvrto mjesto.
Za Judo klub Sinj još su nastupili: Ivan Bašić, Grgo Nikolić Malora te Andrija Vidić.
Mlade sinjske judoke do ovog uspjeha je vodio trener Marin Sikirica.
IZVOR: WWW.FERATA.HR