Izniman uspjeh gimnastičara

Na turniru u gimnastici 'Sv. Duje', koji se u organizaciji Gimnastičkog kluba 'Marjan' održao 6. svibnja u Splitu, članovi Gimnastičkog kluba 'Sinj' bili su iznimno uspješni. Mlađe kadetkinje Marta Vuković, Iva Boko, Hana Kalinić, Karla Matić i Viktorija Vučković zauzele su ekipno treće mjesto. Brončanu medalju osvojila je seniorka Antea Matić. U ženskoj konkurenciji kao kadetkinje nastupile su još: Lorena Cvrlje, Karolina Šabić te Elena Glavinić.
U muškoj konkurenciji nastupilo je 5 gimnastičara. Najuspješniji junior David Poljak zauzeo je drugo mjesto osvojivši srebrenu medalju, Mario Romac 4. mjesto te Josip Kojundžić 5. mjesto.
Kod kadeta nastupili su Karlo Jenjić, koji je zauzeo 6. mjesto te Marin Hrgović koji je bio na 8.mjestu.
Natjecanje je održano pred oko 200 gledatelja u dvorani SC 'Poljud', a na njemu je nastupilo 170 gimnastičara.
IZVOR: WWW.FERATA.HR