Sinj - Marina Kaštela II 3 : 0

Autor: Ivica Zorica

SINJ - MARINA KAŠTELA II 3:0Odbojkašice Sinja ostvarile su veliku pobjedu protiv direktnog pretendenta za prvo mjesto u II. HOL - jug. Utakmica je odigrana u gradskoj sportskoj dvorani koja je do sada bila sretna za sinjske odbojkašice.
Sinjanke su od samog početka pokazale da silno žele pobjedu, igrale su odlično u obrani i efikasno u napadu, to im je na kraju donijelo 25:18  i 1:0 u setovima. Kaštelanke su u drugom setu zaigrale mnogo odlučnije, dugo su prijetile, ali nisu mogle dalje od 25:22. Domaće su igračice u trećem setu potpuno nadigrale gošće iz Kaštel Gomilice koje su se zaustavile na 14 poena.

Sinjanke su na ovoj utakmici imale odličan blok, posebice su se istakle Jukić,Dotur i Titlić koje su imale 12 uspješnih blokova.
Na kraju pohvale svim igračicama i trenerici Macan koje su ostvarile sjajnu pobjedu.

IZVOR: WWW.FERATA.HR