Ponedjeljak, 18.02.2019.

BK Kamešnica organizira ‘Uspon na Kamešnicu’

Nakon što je prošle godine uspješno organizirao dvije rekreativne biciklijade, rekreativnu XCT utrku ‘Uspon na Kamešnicu’ te profesionalnu sportsku utrku i kup HR XCO Vučja staza, koji se 30. srpnja u Otoku vozio pod istim imenom, ali na puno višoj razini, Biciklistički klub Kamešnica i ove godine nastavlja ‘punom parom’.
Opširnije...
IZVOR: WWW.FERATA.HR

Jakov Podrug osvojio brončanu medalju na PH

Jakov Podrug, član Judo kluba Alkar osvojio je brončanu medalju u kategoriji preko 100 kg na prvenstvu Hrvatske za seniore, održanom u subotu, 16. veljače u Zagrebu.
Podrug je ovim rezultatom svom Klubu i gradu Sinju donio prvu seniorsku državnu medalju u judu.

Junak, Hrvace i OSK prošli u drugo kolo Županijskog nogometnog kupa

Ovog vikenda odigrano je i prvo kolo Županijskog nogometnog Kupa u kojem su naši predstavnici, izuzev međusobnih sudara, imali priličnog uspjeha…

Lokalni sraz, u kojem je Tekstilac ugostio Hrvace, očekivano je otišao na stranu kvalitetnijih gostiju koji su na kraju slavili s čak 7:1. U pobjedi Hrvaca po dva gola postigli su Živaljić i Ribičić, dok su se po jednom u listu strijelaca upisali Visković, Ivanović i Ferić. Jedini gol za Tekstilac zabio je Matić.