Otvoreni hrvatski kup "Sinj 2011"

Jučer se u sportskoj dvorani u organizaciji kickboxing kluba "Knez"- Sinj i hrvatskog kickboxing saveza održao drugi po redu  Otvoreni hrvatski kup "Sinj 2011".
Nastupili su brojni klubovi iz više hrvatskih županija, od Zagrebačke, Primorsko-goranske, Ličko-senjske te većina iz Splitsko-dalmatinske županije.
Naporno cijelodnevno natjecanje naših boraca u raznim kategorijama na kraju dana urodilo je plodom.

Kickboxing klub "Knez" Sinj proglašen je najboljim klubom osvojivši pehar turnira, te po prvi put izlazi sa jednog ovakvog teškog natjecanja kao najbolji klub osvojivši sveukupno 44 odličja (9 zlatnih, 12 srebrenih i 23 brončana). Pobjedi su još pridonjeli i dva pehara za najbolje borce turnira u svojim kategorijama, Toni Vučković kao najbolji borac u kategoriji mlađih kadeta i Josip Knez - najbolji borac u seniorima.
Briljantni nastup sinjskih natjecatelja je zasluga i rezultat napornih priprema usmjeren baš na ovaj turnir gdje se moralo i znalo iskoristiti prednost domaćeg terena. Napokon pehar grada Sinja ostaje u sinjskom klubu.

Pobjeda nad dominantnijm hrvatskim klubovima nije bila neočekivana jer već izvjesno vrijeme naš klub se probija velikim koracima na hrvatskoj kickboxing sceni i svojim upornim i samozatajnim radom profesionalno i odgovorno podiže nove mlade naraštaje u karateu objedinjujući forme duha i tijela.