Sport

U okviru priprema za nastavak proljetnog dijela ligaških nogometnih natjecanja, klubovi s područja Cetinskog kraja danas će odirati pripremne utakmice. Od 15,00 sati u Žrnovnici se sastaju drugoligaši Mosor i Junak. U isto vrijeme međusobno igraju ekipe 3.HNL Jug Omiš i Hrvace, dok će također u 15,00 sati OSK iz Otoka ugostiti Mladost iz Prološca.

Nakon što su uspješno sudjelovali na međunarodnom nogometnom turniru u Sarajevu na početku godine, mladi nogometaši NK Čaporice - Trilj, dječaci rođeni 2000. godine trenera Antonia Živaljića, nastavili su s uspješnim turnirskim aktivnostima. Na nedavno održanom turniru na splitskom kvartu 'Pojišan' osvojili su drugo mjesto. Do finala mladi Čaporičani pobjedili su tri ekipe iz Splita, Pomak, Spinut i Talent. Finalni susret između domaćina NK Pomak i Čaporica pripao je Splićanima koji su pobjedili s 3-1. Uz pehar i priznanje za osvojeno drugo mjesto, iz Čaporica je i najbolji igrač turnira Antonio Kačunko.
IZVOR: WWW.FERATA.HR