Subota, 15.11.2014.

‘Moje svjetlo za moj Vukovar’ u Sinju

Udruga tjelesnih invalida grada Sinja – UTIS i ove godine organizira organizira tradicionalnu humanitarnu akciju ‘Moje svjetlo za moj Vukovar’.
U okviru akcije u ponedjeljak, 17. studenog u 18 sati, na Trgu dr. Franje Tuđmana zapalit će se 1700 svijeća u znak sjećanja na poginule u Vukovaru. Sva prikupljena sredstva bit će uplaćena Gradu Vukovaru za asistente u nastavi.
Iz UTIS-a pozivaju sve građane Sinja i Cetinskog kraja da tiho i dostojanstveno obilježimo godišnjicu stradanja u Vukovaru kao simbol patnji i stradanja hrvatskog naroda u Domovinskom ratu.
IZVOR: WWW.FERATA.HR

Kuglači Sinja stigli do šeste pobjede

Sinjski kuglači u Splitu su protiv Marjana došli do šeste pobjede u prvenstvu, čime su i dalje ostali vodeći u prvenstvu…
Gostovanje u Splitu kod vrlo dobrog Marjana bio je jedan od zahtjevnijih ispita za naše kuglače koji su pokazali zavidnu razinu igre te na kraju slavili rezultatom 6:2.
Ovog puta u sinjskoj momčadi istaknuo se Jozo Putnik.
Rezultat:
Marjan – Sinj 2:6
IZVOR: WWW.FERATA.HR

Karavana motorista obišla Cetinski kraj



Studeni je mjesec kada se Hrvatska na poseban način prisjeća žrtve Vukovara. I ove godine, sedmi put za redom održava se karavana Prevlaka – Vukovar ‘Zajedno u ratu zajedno u miru’ koja je jučer krenula iz Prevlake, najjužnije točke Hrvatske, a dolazak u Vukovar očekuje se u ponedjeljak, 17. studenog.
Opširnije...
IZVOR: WWW.FERATA.HR

Najava sportskog vikenda

Pred nama je još jedan zanimljiv sportski vikend iz kojeg izdvajamo…

Subota, 15. studenog
Nogomet
Treća HNL, 15. kolo:
14,00 h: Hrvace – Zmaj (M)
14,00 h: Neretva – Junak

Prva ŽNL, 11. kolo:
14,00 h: Omladinac – Tekstilac
13,00 h: OSk – Jadran

Druga ŽNL, 11. kolo:
11,30 h: Glavice – Vis

Rukomet
Druga HRL -jug:
17,00 h: Solin – Kamičak

Odbojka
1. B liga, 6. kolo:
17,00 h: Sinj – Brda

Nedjelja, 16. studenog
Rukomet
Druga HRL -jug:
20,00 h: Kaštela – Sinj

Mali nogomet
UMN Sinj, 6.. kolo:
15,00 h: Brnaze – Buljan kamen
16,00 h: ŠD Branitelj – MNK Satrić
17,00 h: Taxi Maretić – MNK Dalmacija
18,00 h: Auto Labinko & C Mont – Gala
19,00 h: Azra 1986 – Dicmo
20,00 h: Torcida Otok – Sutina
IZVOR: WWW.FERATA.HR