Nedjelja, 14.02.2016.

1. kolo Županijskog kupa: Visoke pobjede OSK-a i Hrvaca

Očekivano uvjerljive pobjede ostvarili su trećeligaši OSK i Hrvace protiv svojih lokalnih suparnika Tekstilca i Vrlike u okviru prvog kola Županijskog kupa…
OSK je na Golim brdima bio domaćin Tekstilcu, slovio je za velikog favorita i to na kraju opravdao, ali ipak je prva do gola stigla sinjska momčad, golom Ruščića iz kaznenog udarca u 24. minuti.
Vrlo brzo stvari su sjele na svoje mjesto pa su u narednih deset minuta domaćini preko Bašić-Šiške i Stipe Banić-Škoje preokrenuli. U nastavku je OSK bio goropadan i stigao je zabiti još sedam golova.
Strijelci su redom bili Plavša u 50. minuti, Ante Banić-Škojo u 67. i 81., Žižić u 74., Grgat u 76., P. Bašić u 78 te N. Bašić u 85.
U drugom dvoboju dana Hrvace su s visokih 9:0 bile bolje od niželigaša Vrlike. Domaćin je poveo već u prvoj minuti golom Matijaševića, a do odmora su još zabijali Klarica, zatim ponovno Matijašević i na kraju M. Vukušić.
Potonji je zabio i za 5:0 u 57., da bi golom u 71. minuti Matijašević ostvario i hattrick. Do kraja utakmice u strijelce su se još upisali Ante Vukušić i Mažurin.

Rezultat:
OSK – Tekstilac 9:1 (2:1)
Hrvace – Vrlika 9:0 (4:0)

IZVOR: WWW.FERATA.HR

Novi poraz Alkara, Liga za prvaka sve dalje i dalje

Novi poraz u nizu Alkar je doživio u riječkom predgrađu. Bio je ovo već šesti posrtaj Alkara u posljednjih sedam utakmica, a iako je u jednom trenutku bio u priključku, prave prilike za slavlje u drugom dijelu utakmice zapravo nije ni bilo…
Škrljevo – Alkar 93:81 (25:14, 21:25, 27:16, 20:26)