- Hodočašće od Splita do Sinja (branko) - 18.08.
- Reiner kaserne ( tkz. rajnerica) (branko) - 03.04.
- Susret odbojkašica Sinja i Poreča (branko) - 25.05.
- Maškare u Splitu (branko) - 21.02.
- Preponaši (branko) - 13.09.
Četiri godine stara krava Lea holstein pasmine s OPG-a Ivana Putnika iz Brnaza osvojila je naslov šampionskog grla te osvojila šampionsko zvono 12. županijske izložbe stoke u Sinju.
Ovo grlo tako je obranilo šampionski uspjeh od prošle godine. U stočarskom-kozarskom dijelu šampionsko zvono pripalo je jarcu iz štale Mirjane Udiljak sa Studenaca, a ovna Slavka Perkovića iz Koljana.
Opširnije...
IZVOR: WWW.FERATA.HR
Svečano otvaranje Festivala znanosti – Sinj 2018., koji se održava pod pokroviteljstvom Predsjednice Republike Hrvatske, bit će u ponedjeljak, 15. listopada u 17,30 sati u Alkarskim dvorima u Sinju.
Opširnije...
IZVOR: WWW.FERATA.HR
U posjedu smo informacije kako Služba gospodarskog kriminaliteta PU splitsko-dalmatinske, sukladno nalogu ODO Split, provodi kriminalističko istraživanje vezano za javnu nabavu za izgradnju IEC Sinjska alka.
Opširnije...
IZVOR: WWW.FERATA.HR
Pred nama je bogat i zanimljiv sportski vikend u kojem nas očekuju domaće utakmice za Junak i Alkar, ali i nastupi ostalih sportaša i sportašica…
Subota, 13. listopada
Košarka
HT Premijer liga, 2. kolo:
19,00 h: Alkar – Hermes Analitica
Nogomet
Treća HNL-jug, 8. kolo:
15,00 h: Junak – Neretvanac
15,00 h: Primorac (B) – Hrvace
Prva ŽNL, 7. kolo:
15,00 h: OSK – Zmaj (M)
Druga ŽNL, 6. kolo:
15,00 h: Jadran (S) – Tekstilac
15,00 h: Trilj – Vrlika
Rukomet
Druga HRL-jug (m), 2. kolo:
17,00 h: Trilj PV – Korčula
Druga HRL-jug (ž), 2. kolo:
19,40 h: Hoteli Makarska – Sinj (igra se 12.10.)
Odbojka
Prva B liga, 2. kolo:
16,00 h: Dubrovnik – Sinj
Nedjelja, 14. listopada
Nogomet
Druga ŽNL, 6. kolo:
15,00 h: Čaporice – Trogir
Rukomet
Druga HRL-jug (m), 2. kolo:
15,00 h: Jelsa – Kamičak
Mali nogomet
UMN Sinj, 4. kolo:
15,30 h: MNK Torcida Kavana Otok – Š.d.Branitelj Turjaci
16,30 h: MNK Satrić Casper – MNK Azra Inel Sinj
17,30 h: C.b.Kamičak/Pršutoreznica Miško – Prolić gradnja
18,30 h: MNK Gala – C.b.Back in black
19,30 h: MNK Brnaze – MNK Hrvace Kompass group
IZVOR: WWW.FERATA.HR
Upit nije izvrsen