Sport

U susretima 3. HNL jug Hrvace su poražene u Metkoviću od Neretve  2-1, dok je Dugopolje bilo bolje u Omišu gdje je pobijedilo s 2-0.

U susretima 4. HNL jug poraze su doživjeli oba Cetinska predstavnika. OSK je na svom terenu poražen  od Vala iz Kaštel Starog 3-1, dok su Glavice poražene u Kaštel gomilici od GOŠK–a 2-0.

Ragbijaši Sinja u kategoriji juniora do 19 godina osvojili su naslov prvaka države pobijedivši ekipu RK Nada 22:5. Susret je igran jučer u Sinju u okviru završnog dvodnevnog prvenstva Hrvatske.

U susretima 4. kola A2 košarkaške lige i Alkar i Cetina su bili uspješni. Alkar je pobijedio u Solinu domaćeg Solina 104-71, dok je Cetina slavila u Zadru protiv Poličnika 81-67.

U zaostaloj utakmici 4. kola druge Hrvatske rukometne lige rukometašice ŽRK Sinj-a pobijedile su na gostovanju Makarsku 34-26. Sinjske rukometašice igrat će u srijedu protiv Splita u sinju u 19,30 sati u finalu Županijskog kupa.