Utorak, 12.08.2014.

Održana 17. ‘Večer Sinjskih mažoretkinja’

Sinjske mažoretkinje u nedjelju su, sedamnaesti put za redom. u sklopu manifestacije Dani Alke i Velike Gospe održale svoju tradicionalnu ‘Večer Sinjskih mažoretkinja i gostiju’.
Opširnije...
IZVOR: WWW.FERATA.HR

Hrvace osvojile turnir u Otoku

NK Hrvace pobjednik su 23. izdanja Memorijalnog turnira “Luka Erceg i Ivan Kamber”. U finalu su sa 3:0 nadvisili Junak, a strijelci su bili Božinović, Stipić i Marunica.
Junak je danas igrao u izmjenjenom sastavu u odnosu na jučer – bilo je 6 novih igrača.
Povele su Hrvace u 10. minuti zahvaljujući Božinoviću. U 13. minuti isti igrač ima priliku povećati vodstvo nakon sjajne asistencije Dukića no ne puca dobro. U 16. minuti udarac je okušao i Dukić, otišlo je pokraj gola.
IZVOR: WWW.GLASZAGORE.COM

MALI NOGOMET: Prijave za malonogometni turnir “sv. Mihovil”

TRILJ – Udruga navijača Hajduka Torcida Trilj i ove godine organizira malonogometni turnir “Sv. Mihovil” koji će se igrati od 17. kolovoza, dok je konačni rok za prijave do 15. kolovoza.Prijave je moguće izvršiti putem broja
telefona 091 224 41 61, a kotizacija po ekipi iznosi 400 kuna, a igrat će se na školskom igralištu u Trilju.
Nagrada za prvo mjesto iznosi 10 tisuća kuna plus pehar, za drugo mjesto 4 tisuće + pehar, a za treće 2 tisuće kuna + pehar.
Pokrovitelji turnira su Grad Trilj i Splitsko-dalmatinska županija.