Nikola Matas darivao NK Glavice

Nogometni klub Glavice ovih je dana primio vrijednu donaciju sportske opreme koju je poslao igrač Osijeka, naš Sinjanin Nikola Matas…
Na adresu Glavica tako su stigle kopačke, lopte, markeri i cijeli niz druge opreme, što će nesumnjivo klubu pomoći u daljnjem radu.
Cijelu ovu priču oko donacije pokrenuo je brat Nikole Matasa, Frano, koji je inače dugogodišnji igrač Glavica.
Iz kluba su se zahvalili prvotimcu Osijeka, zaželjevši mu pritom sreću u daljnjoj karijeri i pritom obećavši pobjedu protiv Uranije, njemu u čast.
IZVOR: WWW.FERATA.HR

Sjajne sinjske odbojkašice svladale vodeću ekipu lige

Veliku pobjedu ostvarile su odbojkašice Sinja koje su u gostima svladale Split, vodeću ekipu u ligi…
Prva B liga jug više nema neporaženih ekipa. Za to se pobrinula ekipa Sinja koja je prekinula niz domaćih od 11 pobjeda i tako priredila jedno od većih iznenađenja.
Sinjanke su briljirale u prva dva seta koja su u tijesnim završnicama riješile u svoju korist, no tada se bude i domaće te prilično uvjerljivo poravnavaju na 2:2 u setovima.
U odlučujućem petom setu očekivalo se da Splićanke nastave s odličnom igrom, ali tek tada su naše djevojke pokazale sve što znaju i uvjerljivim nastupom slavile veliku pobjedu.