Subota, 12.03.2016.

U nedjelju prva rekreativna brdska biciklistička utrka u Sinju


U sklopu XC zimske lige Dalmacije ove nedjelje (13. ožujka) u Sinju će se održati brdska biciklistička utrka, prva takve vrste u Sinju.
Natjecatelji iz 19 biciklističkih klubova diljem Dalmacije, te Bosne i Hercegovine, Crne Gore (uz najavu jednog belgijskog natjecatelja) okušat će se u prvoj kružnoj utrci koju su za ovu prigodu pripremili članovi BK Vlaji – Sinj.
Opširnije...
IZVOR: WWW.FERATA.HR

Silente večeras u klubu Boss


Klub Boss i večeras nudi nezaboravan provod, ovoga puta uz dubrovački bend koji je uzdrmao domaću pop-rock scenu – Silente.
Silente je grupa vrhunskih autora i glazbenika koji su se u samo par godina izdigli iz anonimnosti do totalne senzacije u cijeloj regiji.
Opširnije...
IZVOR: WWW.FERATA.HR

Sinjski kazalištarci na gostovanju u Orebiću

Sinjski kazalištarci danas gostuju u Orebiću, na poluotoku Pelješcu i to s dvije predstave.
U općinskoj dvorani u 17 sati Dječji dramski studio za najmlađe će izvesti basnu Branka Ćopića ‘Ježeva kućica’, a u 19 sati na istom mjestu Dramski studio mladih edukativnu dramu Đurđe Lili Horvat ‘Nedostajem sama sebi’.
Ovo je drugo gostovanje sinjskih amatera u Orebiću, gdje su se prošle godine vrlo uspješno predstavili komedijom Jasena Brajlovića ‘Izbori za lokalnog šerifa’.
Domaćin gostovanja sinjskih kazalištaraca u Orebiću je dramska amaterska družina ‘Kušin’ iz Orebića.
IZVOR: WWW.FERATA.HR

Najava sportskog vikenda

Pred nama je još jedan zanimljiv sportski vikend u kojem će zasigurno najviše pažnje privući novi ligaški ogled Alkara, ali i utakmica Junaka na Gradskom stadionu. Raspored odigravanja svih utakmica pogledajte u nastavku teksta…

Subota, 12. ožujka
Košarka
A-1 liga, 20. kolo: 19,30 sati: Alkar – VROS

Nogomet
Treća HNL-jug, 19. kolo:
15,00 h: Junak – Mosor
15,00 h: Solin – Hrvace

Druga ŽNL, 12. kolo: 13,00 h: Tekstilac – Adriatic

Rukomet
Druga HRL-jug (ž), 14. kolo: 16,30 h: Sinj – Marina Kaštela

Odbojka
Prva B liga, 11. kolo: 16,00 h: Šibenik – Sinj

Mali nogomet
Županijska liga, 14. kolo: 17,30 h: Trilj – UN Hajduk Split



Nedjelja, 13. ožujka


Nogomet
Treća HNL-jug, 19. kolo: 15,00 h: Neretvanac – OSK

Prva ŽNL, 15. kolo: 12,30 h: Hvar – Glavice

Rukomet
Druga HRL-jug, 16. kolo: 16,00 h: Kamičak – Jelsa

Ragbi
RRC liga, 5. kolo: 14,00 h: Dalmacija (Sinj/Makarska) – Čelik Zenica (BiH)

Mali nogomet
UMN Sinj, KUP
18:00 MNK Satric Casper – Experia Bar
19:00 Torcida Otok – S.D.Branitelj
20:00 MNK Hrvace – Autolabinko
21:00 Taxi Maretic Podrug Color – Buljan Kamen

IZVOR: WWW.FERATA.HR