Ponedjeljak, 12.03.2012.

Kronika 192

Jučer  oko 17,00 sati, u mjestu Otok Dalmatinski došlo je do požara na krovištu   obiteljske kuće u  vlasništvu 50-godišnjaka. Počinjena je veća materijalna šteta. Također, na području Sinja, oko 20,35 sati u mjesto Bajagić došlo je  do požara na  krovište stare kamene kuće u  vlasništvu  48-godišnjaka.

Obavijesti o početku rada «MALE ŠKOLE»

Molimo roditelje djece s područja grada Trilja, KOJA NE POHAĐAJU VRTIĆ, a rođeni su do 01.04.2006. god. da se jave u Dječji vrtić « Trilj « ili na telefon 832-333 do 23.03.2012.god. , zbog uključenosti u program rada minimuma: tzv. « Male škole «.
Potrebni dokument za upis u Malu školu je preslik rodnog lista.
Unaprijed zahvaljujemo.

DJEČJI VRTIĆ « TRILJ «
Ante Starčevića 15
21240 TRILJ
TEL/FAX. 021 832-333

S poštovanjem,
Ravnateljica: Ankica Lukić

IZVOR: GRAD TRILJ

UMN SINJ: Velika gužva na vrhu

SINJ – Donosimo rezultate utakmica 17. kola UMN Sinj, igrano 11.03.2012.

MNK SATRIĆ CASPER – AZRA 1986    2 : 4   (1 : 2)
(Ivan Jerkan, Teo Vardić – Andrija Efendić 2, Paulo Marić, Tomislav Grgić)
Utakmicu sudili: Teo Pavić i Ivan Ćurak

KAMEN BULJAN NINO TERM–TORCIDA OTOK C.B LITRE    2 : 0   (2 : 0)
(Hrvoje Ajduković, Jozo Buljan)
Utakmicu sudili: Teo Pavić i Ivan Ćurak

C.B. RODA – Š.D. DICMO KLESARSTVO    3 : 4  (1 : 3)    
(Dario Sablić 2, Mario Radić – Marko Ćapeta 3, Dino Gabrilo)
Utakmicu sudili: Teo Pavić i Ivan Ćurak

SWISS BOYS – Š.D. BRANITELJ   ( na slici ) 2 : 4   (1 : 1)
(Ivo Bulj 2 – Petar Pavlinušić, Branimir Grgić, Marko Lucić, Josip Lucić)
Utakmicu sudili: Marko Bilan i Tomislav Budimir Bekan

JUKIĆ DAM – BRNAZE    1 : 6  (1 : 2)
(Boško Vukasović – Stipe Balajić 2, Ante Vučković 2, Ante Jukić, Igor Vidalina
Utakmicu sudili: Marko Bilan i Tomislav Budimir Bekan

SUTINA – IKO PROMET    5 : 2  (2 : 1)
(Ante Piplica 2, Marko Šolić 2, Stipe Vrdoljak – Ivan Paleško, Ivan Radan)
Utakmicu sudili: Marko Bilan i Tomislav Budimir Bekan

Poredak: Torcida Otok 31, Kamen Buljan Nino term 30, CB Roda i Iko promet po 28 bodova, itd.

Najbolji strijelci:
24 gola – Josip Lucić (Š. D. Branitelj)
18 golova – Stipe Pavić (Kamen Buljan Nino term)
Stipe Vrdoljak (MNK Sutina)
15 golova – Frane Blažević (Š.D. Dicmo Klesarstvo)

IZVOR: WWW.GLASZAGORE.COM

Sport

Subota 10. ožujka
Košarka
A1 liga 21. kolo  Alkar - Svjetlost Brod 79:69

Nogomet
2. HNL 18. kolo Junak - Croatia Sesvete 2:0
4. HNL - jug 15. kolo OSK - Sloga 1:1, Glavice - Uranija 2:2
ŽNL 16. kolo Tekstilac - Hvar 0:3

Rukomet
2. HRL - jug 14. kolo Trilj PV - Zadar 29:28

IZVOR: WWW.FERATA.HR