SPORT

Ivica Blažević iz Autokluba Ragusa Racing Dubrovnik pobjednik je utrke prvenstva Hrvatske regija jug u autoslalomu održane na dijelu županijske ceste Bisko-Kotlenice. Goran Pavić iz Autokluba Donja Poljica bio je 3. u ukupnom poretku, a triljski BMW Zagora osvojio je 2. mjesto u poretku timova. Utrku je pratilo oko tisuću gledatelja.

Zapažene rezultate ostvarili su cetinski predstavnici na tradicionalnom međunarodnom Galopskom derbiju u Zagrebu. Grlo Pahulja u vlasništvu obitelji Masle osvojilo je odlično drugo mjesto u glavnoj trci - derbiju na 2400m. U međunarodnoj trci na 2000m 2. mjesto pripalo je grlu ANTARTKA kluba Mustang iz Glavica, a treći je bio konj Mister Bond obitelji Masle. U međunarodnoj utrci na 1400 metara grlo Nazim u vlasništvu kluba Vreba Hrvace bio je četvrti.