Subota, 10.03.2012.

Obavijesti o početku rada «MALE ŠKOLE»

Molimo roditelje djece s područja grada Trilja, KOJA NE POHAĐAJU VRTIĆ, a rođeni su do 01.04.2006. god. da se jave u Dječji vrtić « Trilj « ili na telefon 832-333 do 23.03.2012.god. , zbog uključenosti u program rada minimuma: tzv. « Male škole «.
Potrebni dokument za upis u Malu školu je preslik rodnog lista.
Unaprijed zahvaljujemo.

DJEČJI VRTIĆ « TRILJ «
Ante Starčevića 15
21240 TRILJ
TEL/FAX. 021 832-333

S poštovanjem,
Ravnateljica: Ankica Lukić

IZVOR: GRAD TRILJ

DALMATINKA NOVA d.d. u stečaju – oglašena prodaja strojeva i opreme

Stečajna upraviteljica Dalmatinke Nove d.d. u stečaju obavještava potencijalne i zainteresirane kupce da je s danom 07. ožujka 2012. godina oglašena prodaja strojeva i opreme stečajnog dužnika. Prodaja će se obaviti prikupljanjem pisanih ponuda, a javno otvaranje ponuda obavit će se dana 23.ožujka 2012.god u 10,00 sati, u Gradskoj vijećnici grada Sinja. Opširnije...

KORIZMA U SINJU

Raspored događanja:
ponedjeljkom:
SEMINAR KRŠĆANSKE DUHOVNOSTI
12. i 26. ožujka nakon večernje sv. mise u 18.30 sati (voditelj: fra Ante Čovo)

srijedom:
BIBLIJSKE VEČERI
nakon večernje sv. mise u 18.30 sati (voditelj: fra Domagoj Runje)
IZVOR: SVETIŠTE GOSPE SINJSKE
...

Sport

Subota 10. ožujka
Košarka
A1 liga 21. kolo 19,30 Alkar - Svjetlost Brod

Nogomet
2. HNL 18. kolo 15,00 Junak - Croatia Sesvete
4. HNL - jug 15. kolo 15,00 OSK - Sloga, 15,00 Glavice - Uranija
ŽNL 16. kolo 12, 45 Tekstilac - Hvar

Rukomet
2. HRL - jug 14. kolo 18,00 Trilj PV - Zadar

Kinologija
08,00 Trilj - Gaz, CACT-HR ispiti rada za kontinentalne ptičare u polju bez odstrela

Odbojka
2. HOL jug 18. kolo, srednjoškolska dvorana 16,00 ŽOK Sinj - ŽOK Marina Kaštela 2

Nedjelja 11.ožujka
Košarka
A2 liga 18,00 Cetina Trilj - Kaštela

Nogomet
3. HNL jug 19. kolo 15,00 Hrvace-Velebit

Ragbi
ŠC 'Ivica Poljak Sokol i Andrija Alčić' 15,00 pripremni susret Sinj I - Sinj II

Mali nogomet
Raspored utakmica 17. kola UMN Sinj, sezona 2011./2012., Sportska dvorana, 11.03. 2012.(Nedjelja)
14:00 h MNK Satrić Casper – Azra 1986
14:55 h Kamen Buljan Nino term – Torcida Otok C.B. Litre
15:50 h C.B. Roda – Š.D. Dicmo Klesarstvo
16:45 h Swiss boys – Š.D. Branitelj
17:40 h Jukić DAM – Brnaze
18:35 h Sutina – Iko promet

Zabrana nastupa:
Joško Gugić (Swiss boys) – 1 utakmica
Marko Vuleta (Torcida Otok C.B. Litre) – 1 utakmica

IZVOR: WWW.FERATA.HR