ATRAKTIVNA KUĆA U GLAVICAMA, SINJ

Prodaje se kuća u bloku u Glavicama neposredno uz državnu cestu D-219. Kuća ima površinu 124 m2 tlocrtno, prizemlje i kat. Ima prilaz s autom sa državne ceste D-219 te je pogodna za poslovnu i za stambenu namjenu. Kuća je udaljena od centra Sinja oko 1,7 km, a od Gradskog stadiona 600 m. Kuća ima centralno grijanje te je klimatizirana.
Opširnije...

Junak poražen u derbiju kola od biogradskog Primorca

U derbiju kola Primorac iz Biograda bio je bolji od Junaka rezultatom 3:1, no Junak je i dalje ostao na vrhu poretka, ali uz napomenu kako Uskok svoj dvoboj igra u nedjelju…
Primorac je uzvratio Junaku za poraz iz prvog dijela sezone i tako mu se prišuljao na svega jedan bod, što je dodatno zaoštrilo borbu za naslov prvaka.
Domaćin je u vodstvo došao golom Smokrovića iz 15. minute. U 29. minuti Junak se vraća golom Matea Baraća, ali nije izjednačen rezultat dugo potrajao.
IZVOR: WWW.FERATA.HR

Hrabri Alkar poražen od Cibone, odluka pala tek u završnici

Odličnu utakmicu Alkar je odigrao protiv Cibone koja je u konačnici slavila, ali ne tako lako kako se očekivalo. Odluka je pala tek u završnim minutama u kojima je hrabri Alkar bio na svega sedam koševa minusa…

Alkar – Cibona 89:101 (23:27, 17:28, 26:20, 23:26)