Nedjelja, 5.10.2014.

Rukometašice Sinja uvjerljive u Zadru

Silno uvjerljive bile su rukometašice Sinja na otvaranju nove drugoligaške sezone. Gostovanje u Zadru pokazalo se kao rutinsko, uz čak 15 pogodaka viška u odnosu na domaću ekipu…
Već od samog početka Sinjanke su postavile tempo koji je bio prejak za domaće, rezultatski plus u korist naših djevojaka je rastao iz minute u minutu, pa se na odmor otišlo viškom od 11 golova za Sinj (4:15).
Serijom 8-0, koja se protegla s kraja prvog do sredine drugog poluvremena, gošće iz Sinja su slomile i zadnji otpor domaćih, a konačnih 15:30 je dovoljan prikaz odnosa snaga na parketu dvorane Mocire.
Najbolja u redovima Sinja bila je Macan s osam golova, a prva do nje bila je Plazibat s pet.
Rezultat:
Zadar – Sinj 15:30 (4:15)
IZVOR: WWW.FERATA.HR

Alkar u nastavku “torpedirao” Split za prve bodove

Alkar je na najbolji mogući način, slavljem nad Splitom, otvorio novu sezonu. Nije to bila košarka “za prste lizati”, ali s obzirom na prvo kolo i silne probleme u pripremama i relativno kasno kompletiranje, domaćin je parket napustio i više nego sretan…
Alkar – Split 72:62 (13:10, 18:16, 24:15, 17:21)