Utorak, 3.01.2012.

Raspored blagoslova obitelji

U župi Gospe Sinjske počeo je blagoslov obitelji za koji je potrebno pripremiti križ, svijeću i blagoslovljenu vodu. Blagoslov se obavlja od 9 do 19 sati.  Donosimo raspored blagoslova u Glavicama.


GLAVICE
Utorak 3. siječnja
- Sredina sela: Jenjići, Masnići, Marasi i Labrovići, Martinići, Milanovići, Prelasi i Labrovići.

Srijeda 4. siječnja
- Od Dolića prema školi poviše i spod ceste, Dolići, Romci, Mamuzići, Jelinčići.
Od škole prema Dolićima poviše i ispod ceste, Šušnjara, Radošević, Marasović, Kuštre, Radonja, Dinarine, Vlajčevići, Mladine, Marasi, Anušići i drugi.

Četvrtak 5. siječnja
- Oko crkve, Kosa poviše škole, od škole poviše ceste prema Romcima te od Sv. Ante poviše ceste prema Romcima

Petak 6. siječnja
- Od škole ispod ceste od Milanovića do Modrića

Subota 7. siječnja
- Od škole ispod ceste od Modrića prema Šumariji

Nedjelja 8. siječnja
Preostale obitelji koje nisu blagoslovljene.

IZVOR: WWW.FERATA.HR

Sport

U sinjskoj sportskoj dvorani sinoć su odigrane utakmice desetog dana 30. božićno – novogodišnjeg turnira 'Sinj 2011.'. Donosimo rezultate 1. kola.
VETERANI TORCIDA OTOK PIZZERIA FANTASIA – SWISS BOYS    5 : 3  (0 : 2)
(Stipe Bešlić 2, Ivica Džaja, Rastislav Šimunović, Andrija Vugdelija – Goran Lovrić 2, Tonći Dolić)

MLADI
Š.D. BRANITELJ – STUDENTI CETINSKE KRAJINE    1 : 4  (1 : 1)
(Tiho Perković – Ivan Jerkan 2, Ivan Crnac, Mario Šimić)

PIZZERIA FANTASIA – C.B. DALMATINO    2 : 2  (0 : 1)   PENALI: 5 – 6
(Hrvoje Juras, Franko Andrijašević – Jure Delić, Ivan Glavina)

C.B. DOVITA – C.B. RODA    2 : 4  (0 : 2)
(Stipe Barać, Mirko Hrgović – Željko Sablić 4)
Utakmice sudili: Teo Pavić, Ivan Ćurak i Mladenko Pavić

Turnir se nastavlja večeras susretima 2. kola. 
19:00 h    Swiss boys – Torcida Otok C.B. Litre
19:55 h    C mont Mongrad – Brnaze
20:50 h    Š.D. Dicmo C.B. Patriot – Gala
21:45 h    Kopilica – A.S. Ćubić C.B. Most


U triljskoj sportskoj dvorani jučer su odigrane tri utakmice malonogometnog božićno-novogodišnjeg turnira. Donosimo rezultate:
Mendula Trilj – MTA Split 0:2
Cafe Brana Zmijavci – Cafe Charlie Kaštela 3:1
Frizerski salon Pea Trilj – Gasta i Bule Almont Košute 1:3

Turnir se nastavlja dana, a sastaju se:
18,00h Brnaze – Kavana Belvedere
19,00h Torcida Grab – Cafe Mariva Dicmo
20,00h Cafe Latina Trilj – MTA Split
IZVOR: WWW.FERATA.HR