Sada je: 18. 10. 2019, 10:52.

Započni novu temu Odgovori  [ 22 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2
Eutanazija 
Autor/ica Poruka
Iz istih razloga nisam ni pokušavao pogađati ime izravno :-)

Nije red navoditi imena...

Što se mene tiče, prema mnogim sam stvarima u FKG postao kritičan. Te kritike ublažava to što iste kritike vrlo vjerojatno vrijede i za većinu drugih škola (koliko sam uspio razabrati iz razgovora sa svojim kolegama)...

Unatoč nekim kritikama, želim ostati u dobrim odnosima sa svojom školom. Uostalom, mnogi bi tamo sigurno mogli navesti još deblji popis kritika na moj račun i prišiti mi niz nelijepih epiteta... A treba reći da sam u FKG nakon upisa studija (u onih nekoliko puta koliko sam tamo navratio) mogao osjetiti ton srdačne dobrodošlice. Očito kritičnost prema nečemu što nije bilo u redu ne mora potaknuti nesnošljivost. Niti s moje strane. Niti s njihove strane.

Čujem da je u zadnje vrime pojačan priljev odlikaša pri upisima u gimnaziju što zasigurno omogućuje i bolju radnu atmosferu. U moje vrijeme nije bilo baš tako - školu su upisivali mnogi učenici koji nisu bili odlični učenici u osnovnoj. Tako da vjerujem da je i to moglo dovesti do porasta kvalitete...

Što se tiče velike većine profesora, njihovo znanje nipošto ne bih dovodio u pitanje. Vjerujem da je po stručnosti predavača škola daleko iznad hrvatskog prosjeka.

Što se tiče same izvedbe, nisam baš svime zadovoljan (sad kad gledam s distance). Moram reći da je bilo profesora koji su znali izvrsno voditi nastavni sat, ali i takvih kojima to obično nije uspijevalo. Većina je možda bila negdje između dviju krajnosti. Što se tiče nastave kakva je onda bila (ne mogu govoriti kako je danas jer to ne znam), neke su stvari mogle biti i bolje. Ali su dani u tamošnjim školskim klupama bile svakako bile najvećim dijelom izvrsni dani...

14. 07. 2007, 0:02

Ima tema Klasicna gimnazija za ovakve stvari :wink:

14. 07. 2007, 0:07
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 22 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir: