Sada je: 24. 06. 2019, 15:25.

Započni novu temu Odgovori  [ 11 post(ov)a ] 
Kako produljiti ženski orgazam? 
Autor/ica Poruka

Post Kako produljiti ženski orgazam?
Orgazam koji traje nekoliko sekundi možete produžiti na dalje od minute. Možda vam se minuta ne čini dugo, ali u vremenu kada vas preplavljuje jak orgazam, minuta se čini kao vječnost. Razliku ćete osjetiti kada naučite produljiti orgazam. Da bi održali visok stupanj uzbuđenosti naučite stiskati mišiće zdjelice.

Dubok zdjelični orgazam

Na početku uzbuđenosti unutarnji dio vagine nabrekne i suzi se, dublji dio vagine se produlji i napiri dok se maternica digne. Kada je žena jako uzbuđena lako doživljava vaginalni orgazam, za koji su značajni duboki grčevi zdjeličnih mišića maternice i zadnjeg dijela vagine. Zdjelični mišić se ne grči ritmično nego je opušten. Grči se duboki dio vagine. Neke žene taj orgazam doživljavaju spontano, neke uče kako doživjeti orgazam duboko u maternici. Pri orgazmu se povećava srčani ritam a mišići su napeti. Raspršeni orgazam je nešto suprotno. Srčani ritam je normalan užitak se osjeća duboko i bolje je raspršen po tijelu. Stimulacija klitorisa vodi do orgazma, za raspršeni orgazam je potrebna stimulacija vagine. Ukoliko želite doseći raspršeni orgazam važno je da ste opuštene i da nemate nikakve barijere u mozgu koji bi vam mogli onemogućiti užitak, stišćite svoje zdjelične mišiće prem van. Prije odite na toalet kako biste spriječili moguće kapanje urina u trenutcima potpune opuštenosti.

Taoistični raspršeni orgazam

Raspršeni orgazam možete postići same ili u dvoje s taoističnim spolnim tehnikama. Tumače kako za uzbuđivanje dubokih točaka užitka u vagini i postizanje dubokog orgazma, treba imati jaje od žada s kojim se izvodi vježba. U vaginu se stavi jaje od žada te se stišću vaginalni mišići. Jaje je povezano vrpcom koju za vrijeme vježbe stiskanja možete lagamo vući van što je ujedno i veći napor za vaše mišiće. Žene koje su vježbale s jajetom od žada tvrde da je to probudilo osjećaj u njihovoj vagini koji do tada nisu osjećale i da stiskanjem...

http://dnevnohr.com/Intima/kako-produljiti-enski-orgazam.html

28. 01. 2010, 21:38

Post Re: Kako produljiti ženski orgazam?
predlažem administraciji foruma da se ovog lika banira pa da prestane k.nj.t o svojim seksualnim frustracijama

28. 01. 2010, 23:31
... i čovik i beštija ...

... pa stvarno je dopizdio i Bogu i ljudima ... znas da razmisljam o tome ... iako ruku na srce, nema prava razloga .... ali poslat cu mu PP ... ako misli samo postavljat bez ikakva kontakta sa ostalima i komentara .... onda je bivsi ... :strikan:

slika

28. 01. 2010, 23:42
Profil Web stranica

Highlander je napisao/la:
... pa stvarno je dopizdio i Bogu i ljudima ... znas da razmisljam o tome ... iako ruku na srce, nema prava razloga .... ali poslat cu mu PP ... ako misli samo postavljat bez ikakva kontakta sa ostalima i komentara .... onda je bivsi ... :strikan:

nije pošteno,

mislim nije ni meni tip/tipka jasan, ali baniranje s ovim razlogom je glupo skroz, nije prikršio nikakva pravila a ako ga baniraš onda ti kršiš etička pravila

čovik je uredno registriran
ne piše politički provokativno
ne vrijeđa po nacionalnoj, rasnoj ili bilo kojoj drugoj osnovi
ne spominje ničija imena
.....

nije mi jasno koje je on pravilo prikršio da bi ga se baniralo?
to šta ne želi da priča s nikim, šta samo objavljuje postove to je njegovo pravo

29. 01. 2010, 13:07

deep down je napisao/la:

nije pošteno,

mislim nije ni meni tip/tipka jasan, ali baniranje s ovim razlogom je glupo skroz, nije prikršio nikakva pravila a ako ga baniraš onda ti kršiš etička pravila

čovik je uredno registriran
ne piše politički provokativno
ne vrijeđa po nacionalnoj, rasnoj ili bilo kojoj drugoj osnovi
ne spominje ničija imena
.....

nije mi jasno koje je on pravilo prikršio da bi ga se baniralo?
to šta ne želi da priča s nikim, šta samo objavljuje postove to je njegovo pravo

hajlanderu prijatelju volim te, ali deep je u pravu. Meni ne smeta, a usput nesto i naucim :roll:

On : :-D

29. 01. 2010, 13:31

Nitko njemu ne osporava pravo postavljanja tema.

Ali treba pogledati činjenice lik je do sada catirao dvadeset tema iz raznih novina. Od svih tih citiranja otvorio je novi temu. Na nijedni temu nije napisao nikakav svoj komentar niti osvt, pa vi meni kažite je li to normalno. Ja sam zato i zamolio administraciju da se lika prikladno sankcionira, jer takav način forumske aktivnosti je u najmanju ruku čudan kao i njegovi citirani postovi.

29. 01. 2010, 14:39

... prvo san reka da cu ga kontaktirat, pa ce mo vidit oce li se udostojit odgovorit .... jer il je kakav kompjutorski program ili mentalno poremecena osoba ... treceg nema .... ja isto ne vidin smisla u ovin njegovin kopi-pejst pizdarijama ... druga je stvar da on otvori temu sa nekin svojin stavon, pa da se sad o tome raspravlja, ali meni je totalno nakaradno ... sta vecina odluci, tako ce mo djelovat ...

slika

29. 01. 2010, 14:45
Profil Web stranica

tonini je napisao/la:
Nitko njemu ne osporava pravo postavljanja tema.

Ali treba pogledati činjenice lik je do sada catirao dvadeset tema iz raznih novina. Od svih tih citiranja otvorio je novi temu. Na nijedni temu nije napisao nikakav svoj komentar niti osvt, pa vi meni kažite je li to normalno. Ja sam zato i zamolio administraciju da se lika prikladno sankcionira, jer takav način forumske aktivnosti je u najmanju ruku čudan kao i njegovi citirani postovi.

nitko ne govori da je to šta radi normalno,
al s druge strane NE KRŠI forumska pravila i ne može ga se banirat, i nije način da se nekoga banira na temelju toga šta se nekome ne sviđa

... prvo san reka da cu ga kontaktirat, pa ce mo vidit oce li se udostojit odgovorit .... jer il je kakav kompjutorski program ili mentalno poremecena osoba ... treceg nema .... ja isto ne vidin smisla u ovin njegovin kopi-pejst pizdarijama ... druga je stvar da on otvori temu sa nekin svojin stavon, pa da se sad o tome raspravlja, ali meni je totalno nakaradno ... sta vecina odluci, tako ce mo djelovat ...

ne vidim ni ja smisla u puno toga pa isto to ne zabranjujem

ovo zadnje je skroz glupo,
nema tu većine i odlučivanja, postoje pravila kojih se svi držimo i kad su pravila prekršena slijede već unaprid dogovorene sankcije, a on nije prekršio nijedno pravilo

P.S. ni meni sa ne baš ne sviđa to šta radi i način na koji to radi,
al radi sve po pravilima foruma i dok je god tako, ne smi ga se banirat

i ova vaša odluka (ako se donese) uvelike će bit bazirana na osobnom poznanstvu velike većine tu na forumu i kao takvi odmah niste objektivni

29. 01. 2010, 16:47

Ajmo onda svi tražit po novinama teme o pitaj boga čemu i samo ih citirat i otvarat i zabranit komentiranje. Gore sam naveo njegovu staatistiku, koja sve objašnjava. Niko nije reka da je prekršio pravila foruma ali je promjenijo smisao a to je "RASPRAVNO NAČELO" i načelo iznošenja osobnog mišljenja.

Pa zar ne vidiš da je otvorio 20 tema i to je sve. Lika treba poslati na hleđenje jer se ponaša drugačije od nas ostalih. A to sa poznanstvima je tvoje subjektivno mišljenje. Ja imam svoje i na njega nikakva poznanstva ne utječu.

Ja sam za baniranje.

29. 01. 2010, 17:01

@ deep .... ono zadnje san spomenio jer je njegov slucaj specifican ... u protivnome nebi nikoga ni pita ... ja san i prije primio nekoliko PP o tom tipu i zahtjeva slicnih Toninijevom ... bas me zanima oce li i sta odgovorit na moj mejl ... :strikan:

slika

29. 01. 2010, 17:08
Profil Web stranica

ja isto mislim da ga ne bi tribali banirat vec ako se vec nekome ne svidja sta pise nek ne odgovara il nek ne otvara temu uopce

evo ti rjesenje
ovakvih tipova imas na svakom forumu i jednostavno ih ignoriras jer ako ga baniras on ce se registrirat pad drugim imenom i nastavit po starom a ti mozes stalno banirat pa tako unedogled
jednostavno ignoriranje je puno bolji nacin jer zabrana ili ban moze samo imat kontraefekt

ja nisam za nikakva baniranja dok se god pridrzavamo pravila

29. 01. 2010, 20:11
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 11 post(ov)a ] 

Trenutno korisnika/ca: / i 3 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir: