Sada je: 17. 10. 2019, 19:10.

Započni novu temu Odgovori  [ 65 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4
Quo vadis Croatia 
Autor/ica Poruka

Post Re: Quo vadis Croatia
zupnik je napisao/la:
cili dan san erektivan

Sad će se Al Ibrahim uzjogunit skroz

02. 12. 2010, 18:20

zupnik je napisao/la:

pazi sta se dogodilo:

meni vlasnik firme vrati mejl u kojem mi duboko zahvaljuje na napisanome (a ja vrlo suptilno i analitcki mu dokaza da mu je firma za ku...),premda vrlo vjerojatno zna barem za neke od navedenih problema;moj sef ne zna sta bi sa mnom,a sef moga sefa (regionalni direktor prodaje) ce sutra imati sastanak sa mnom na kojem ce se odlucivat o mojoj sudbini.otkaz necu dobit jer znaju da je to politicki glupo to sad napravit jer su ama bas svi vidili mejl,i vlasnik je toga svjestan pa je ovome lokalnom direktoru reka da mi ne da otkaz,haha.

moram vam priznat da se osjecam mocno.napravijo san veci nered nego sto sam mislio i cili dan san erektivan radi toga.

samo jednu sitnicu, s rogatim se nemožeš bost

03. 12. 2010, 8:47

Mladineo od plaće uštedio 300.000 eura koliko je prošle godine platio stan u novoj četverokatnici u Ulici Medveščak u Zagrebu

U stanove su ugrađeni hrastovi parketi, keramičke pločice A-klase, rolete s elektropodizačima, video portafoni s funkcijom videonadzora, kuhinje, kupaonice i zatvorene terase imaju podno grijanje, a tu je i niz drugih luksuznih detalja

Neka vrati sve pare pokretnine i nekretnine koje me maznuo od naših usta pa nemora u bajbukanu, to bi mu bila najgora kazna.

03. 12. 2010, 9:54

deep down je napisao/la:
zupnik je napisao/la:

pazi sta se dogodilo:

meni vlasnik firme vrati mejl u kojem mi duboko zahvaljuje na napisanome (a ja vrlo suptilno i analitcki mu dokaza da mu je firma za ku...),premda vrlo vjerojatno zna barem za neke od navedenih problema;moj sef ne zna sta bi sa mnom,a sef moga sefa (regionalni direktor prodaje) ce sutra imati sastanak sa mnom na kojem ce se odlucivat o mojoj sudbini.otkaz necu dobit jer znaju da je to politicki glupo to sad napravit jer su ama bas svi vidili mejl,i vlasnik je toga svjestan pa je ovome lokalnom direktoru reka da mi ne da otkaz,haha.

moram vam priznat da se osjecam mocno.napravijo san veci nered nego sto sam mislio i cili dan san erektivan radi toga.

samo jednu sitnicu, s rogatim se nemožeš bost

evo,dobro ispalo,dobijo samo usmenu opomenu.jedva cekam odjebat iz ove firme.najvjerojatnije jos dva miseca i gibam na novo(a) radna mjesta,fak jea.

slika

03. 12. 2010, 10:20

tonini je napisao/la:
Mladineo od plaće uštedio 300.000 eura koliko je prošle godine platio stan u novoj četverokatnici u Ulici Medveščak u Zagrebu

U stanove su ugrađeni hrastovi parketi, keramičke pločice A-klase, rolete s elektropodizačima, video portafoni s funkcijom videonadzora, kuhinje, kupaonice i zatvorene terase imaju podno grijanje, a tu je i niz drugih luksuznih detalja

Neka vrati sve pare pokretnine i nekretnine koje me maznuo od naših usta pa nemora u bajbukanu, to bi mu bila najgora kazna.

triba vratit neke stare kazne,tipa mlaćenje jaja batinom i slicna veselja.ili priblizit zakone onima sa bliskog istoka.sjeca ruku,vjesala,kamenovanje,o da.

slika

03. 12. 2010, 10:22
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 65 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4

Trenutno korisnika/ca: / i 3 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir: