Sada je: 17. 10. 2019, 20:39.

Započni novu temu Odgovori  [ 65 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4  Sljedeća
Quo vadis Croatia 
Autor/ica Poruka

Post Re: Quo vadis Croatia
zupnik je napisao/la:
xxl suncokreT je napisao/la:
u p.m. ludih ljudi!!! Pa,koji je vama k.?!
Još da se bavim i xxx*** politikom?!
:banging:
Pored cilog jada oko nas;nemorala,bluda,ljudske gluposti,pošasti smrtonosnih bolesti te,
vlastitih strepnji,srčanih aritmija u kasne noćne sate,noćnih mora,zlikavaca i babaroga,...
stresa,manjka sexa i ljubavi (oliti manjka sexa iz ljubavi),nedostataka pravih prijatelja,...
pored ljudske zloće,prevare,laži...
nesreća dragih ljudi,elementarnih nepogoda,klimatskih promjena,zagađenja majke prirode...
pored nastojanja biti šta bolja djevojka,sestra,prijateljica,teta,rođakinja,kćerka i unuka u ova nesretna vrimena
da razbijam svoju glavu i tim?!?!?!?!?!?!
:crazy:

fak jea!

nije fak jea, već fak jakov

19. 11. 2010, 7:30

dide jesi jea?

jea!

slika

19. 11. 2010, 10:53

Rohatinski je spriječijo porast eura i zaustavio ga je na 7.39 jer je plasirao novac na opticaj.
Ljudi moji svi mi koji imamo stambene kredite znamo šta to znači.

20. 11. 2010, 21:31
... i čovik i beštija ...

tonini je napisao/la:
Rohatinski je spriječijo porast eura i zaustavio ga je na 7.39 jer je plasirao novac na opticaj.
Ljudi moji svi mi koji imamo stambene kredite znamo šta to znači.

... znaci to da nam kamate nece rest, kao ni rata kredita ... i hvala mu na tome ... jaca kuna = manja rata ... jasno kao dan ... :strikan:

slika

20. 11. 2010, 21:34
Profil Web stranica

zupnik je napisao/la:
jer bi se vjerojatno i ovca pobunila da ima nas mozak.

Onda ne bi bila ovca ;)

Sofia je napisao/la:
Moze li mi iko objasnit kakve su sanse da Hrvatska u skoroj buducnosti udje u EU? To mi je jako vazno. Trazila sam po Google i uvik mi izbaci neke clanke koji govore da ce se to sigurno dogodit do 2012. I sad citam ovde na forumu da to nece bit tako. Ako se ovde neko stvarno razumi u tu politiku, molila bi da mi napise kakve su sanse i kada bi se to moglo ocekivat. (Mislim, ne ono u stilu - mi im necemo dat jer smo mi drzava, pokazat cemo im ko je boss, nego ako je neko stvarno upucen kako stvari stoje.) Fala

2012. - nikakve (čekaj, jel u Njemačkim medijima stvarno taka slika?). 2014. - možda, ali mislin da je mala mogućnost.
Premalo smo se prodali za sad.

tonini je napisao/la:
I nitko im neće zaboravit minoriziranje referenduma za Zakon o radu

Guske u magli brzo zaboravljaju. To smo mi.

tonini je napisao/la:
činjenice koje su moji osobni stavovi

Činjenica po definiciji ne može biti stav.

Mi ćemo ga držat'

Vaši pradjedovi

==========================
Junaštvo je sačuvati sebe od neprijatelja, a čovječnost je sačuvati neprijatelja od sebe.
(nepismeni Marko Miljanov)

22. 11. 2010, 20:25

strikan je napisao/la:
Sofia je napisao/la:
Moze li mi iko objasnit kakve su sanse da Hrvatska u skoroj buducnosti udje u EU? To mi je jako vazno. Trazila sam po Google i uvik mi izbaci neke clanke koji govore da ce se to sigurno dogodit do 2012. I sad citam ovde na forumu da to nece bit tako. Ako se ovde neko stvarno razumi u tu politiku, molila bi da mi napise kakve su sanse i kada bi se to moglo ocekivat. (Mislim, ne ono u stilu - mi im necemo dat jer smo mi drzava, pokazat cemo im ko je boss, nego ako je neko stvarno upucen kako stvari stoje.) Fala

2012. - nikakve (čekaj, jel u Njemačkim medijima stvarno taka slika?). 2014. - možda, ali mislin da je mala mogućnost.
Premalo smo se prodali za sad.

Pa sad, njemacki mediji bas i ne izvjestavaju cesto o tome, al ja tu i tamo potrazim u google i nadjem neke online novine i portale. Evo bas danas vidila neke austrijske, tu se tvrdi da hrvatski politicari rade na tome da sredinom 2012 udju u EU. I tako je pisalo svugdi di sam do sada gledala.
Kakvo je opce mijenje, tj. bi li referendum prosa?

22. 11. 2010, 22:03
... i čovik i beštija ...

.. sada je javno mijenje na oko 62-63 % za ulazak ... dakle to nije problem ... sredina 2012 je izvjesna, ako ne tada onda mislim pocetak "13 ...

slika

22. 11. 2010, 22:14
Profil Web stranica

strikan je napisao/la:
tonini je napisao/la:
činjenice koje su moji osobni stavovi

Činjenica po definiciji ne može biti stav.

grasijas.

slika

23. 11. 2010, 8:51

strikan je napisao/la:
Onda ne bi bila ovca ;)

zajebano je to oko ovaca i tako to.

slika

23. 11. 2010, 8:53

ja san za euniju,zbogradi slobodnijih granica i potencijalnih novih biznis prilika.

slika

23. 11. 2010, 8:54

Dogovor je da se u referendum o Zakonu o radu ne ide već bi se održao referendum s pitanjem; Jeste li za to da se referendum mora raspisati ako to zatraži 200 tisuća registriranih birača te da vrijeme za prikupljanje potrebnog broja potpisa birača bude 30 dana?

Sindikati pojili ste g...o kad niste ustrajali na onome za šta ste prikupljali potpise. Sad ste zadovoljni i ako se tehničke odredbe o referendumu promijene. Usput taj referendum bi se održao kad i referendum za EU što bi HDZ-tu osiguralo veći postotak izašlih glasača, jer kad sam već tu usput ću popunit i drugi listić.

23. 11. 2010, 21:41
čoban

mislim da je realno očekivat 1.1.2013., zašto, mada nije to više stvar neke realne politike, već politikanstva, i nije više niti stvar samo hrvatske, ovisno o unutrašnjem stanju EU, koja je trenutno na konapin, i teško da će s ebavit primanjem novih članica dok ne riješi probleme sadašnjih, i to irske, portugala, španije, i sl. ali u onom momentu kad se to malo pokrene i kad glavešine ocjene da je vrime da se malo podigne val euforije kako je EU snažna i jaka te da je i dalje spremna na širenje ući će i RH, 2013 sama, već 2014 sa braćon

s obziron da je EU već 1990 i neke tila primit SFRJ, onda je jasno kolko je bitno bit spreman, a koliko nać se u pravom momentu na pravom mistu, a i na krivom ako oćete

a moj stav oko ulaska u EU, bolje da uđemo bar će nan kriv za sve bit brisel, novi big krivac

I nisam kadar švindlati
za sobom skele paliti
Da silom steknem nekog kom ću faliti

24. 11. 2010, 4:48

Kihote svaka čast na pismu http://www.ferata.hr/teme/136-pismo

Ma točno si pogodijo u bit problema, ja evo priključer iša vidit ima li išta o Alki igdi po interetu, i jedino kvalitetno št san naša je službena stranica, ka šta si vidio, samo na hrvatskom... nevjerojatno

a jubi to ne triba ni komentirat... točno san istu situaciju ima ka i ti s ton multinacionalnon ekipon... točno istu...

Živijo

Mi ćemo ga držat'

Vaši pradjedovi

==========================
Junaštvo je sačuvati sebe od neprijatelja, a čovječnost je sačuvati neprijatelja od sebe.
(nepismeni Marko Miljanov)

24. 11. 2010, 14:17

ne sviđa mi se eu.
ako je otvorena granica nama prema zapadu, isto je otvorena i masi gluposti sa zapada kojima ćemo uskoro bit zatrpani.
nisan našla neko kvalitetno i objektivno štivo na netu, većina je ili za ili protiv pa ovisno o tome i iznose samo pozitivne ili negativne stvari.

24. 11. 2010, 20:53

Prosjek kupovne moći po stanovniku za Europu je 11.945 eura i pokazuje mali rast (2,1%) u odnosu na prošlu godinu kada je iznosio 11.699 eura. Hrvatska je rangirana na 29. mjestu s iznosom od 4.808 eura (što je tek oko 34 % europskog prosjeka).

29. 11. 2010, 14:00

da se vratim na ovcu,plemenitu zivotinju koja je predmet obozavanja hrvata katolika.

ja odlucih jucer nesto poduzeti u firmi,posla mejl ciloj firmi i sutra me ceka vjerojatni otkaz jer imam sastanak sa direktorom.

fak jea!

slika

02. 12. 2010, 9:15

zupnik je napisao/la:
da se vratim na ovcu,plemenitu zivotinju koja je predmet obozavanja hrvata katolika.

ja odlucih jucer nesto poduzeti u firmi,posla mejl ciloj firmi i sutra me ceka vjerojatni otkaz jer imam sastanak sa direktorom.

fak jea!

dobro, zato ćemo lako

nego jesi ti meni posla onaj zahtjev za pribacivanje broja?

02. 12. 2010, 9:33
čoban

zupnik je napisao/la:

fak jea!

bitno je da ti imaš pozitivan stav, jer nema šanse da te direktor pohvali?

I nisam kadar švindlati
za sobom skele paliti
Da silom steknem nekog kom ću faliti

02. 12. 2010, 13:26

Don Kihote je napisao/la:
zupnik je napisao/la:

fak jea!

znam kakve župnik mejlove šalje,

ako ga direktor pohvali na temelju mejla onda je direkotr luđi od njega

02. 12. 2010, 13:39

deep down je napisao/la:
Don Kihote je napisao/la:
zupnik je napisao/la:

fak jea!

znam kakve župnik mejlove šalje,

ako ga direktor pohvali na temelju mejla onda je direkotr luđi od njega

pazi sta se dogodilo:

meni vlasnik firme vrati mejl u kojem mi duboko zahvaljuje na napisanome (a ja vrlo suptilno i analitcki mu dokaza da mu je firma za ku...),premda vrlo vjerojatno zna barem za neke od navedenih problema;moj sef ne zna sta bi sa mnom,a sef moga sefa (regionalni direktor prodaje) ce sutra imati sastanak sa mnom na kojem ce se odlucivat o mojoj sudbini.otkaz necu dobit jer znaju da je to politicki glupo to sad napravit jer su ama bas svi vidili mejl,i vlasnik je toga svjestan pa je ovome lokalnom direktoru reka da mi ne da otkaz,haha.

moram vam priznat da se osjecam mocno.napravijo san veci nered nego sto sam mislio i cili dan san erektivan radi toga.

slika

02. 12. 2010, 15:07
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 65 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4  Sljedeća

Trenutno korisnika/ca: / i 4 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir: