Sada je: 14. 10. 2019, 11:58.

Započni novu temu Odgovori  [ 6 post(ov)a ] 
Možemo li ..... HDZ !? 

Smatrate li HDZ zločinačkom organizacijom ?
a) da 78%  78%  [ 7 ]
b) ne 22%  22%  [ 2 ]
Ukupno glasova : 9

Možemo li ..... HDZ !? 
Autor/ica Poruka
... i čovik i beštija ...

Post Možemo li ..... HDZ !?
http://www.index.hr/vijesti/clanak/moze ... 06378.aspx

... ja san sit njihovih debilnih opravdanja, kojima su jos uvik krivi Tito i komunisti ... bitno je da su oni cisti ... ponasaju se kao šerifi, ne mare za zakone, za ljude ... nikom ne odgovaraju za svoje nepromisljene postupke ... a tek se klupko pocelo odmotavati ... jedva cekam nastavak ...

... napomena : odlucio san stavit malo politike u nasu butigu .... dakle, svako vrijeđanje, psovanje, neprimjereno ponasanje ce biti sankcionirano ...

slika

11. 08. 2010, 21:50
Profil Web stranica

Post Re: Možemo li ..... HDZ !?
Meni je dostansamo kad se sitin one alke i likova koji su dogovorili da se ne prime darovi od legalno izabranog predsjednika i likova koji su od tadašnje Trgosirovine pokupili pare a danas se k.u.r.če kupnjom firmi po Sloveniji. Svi tadašnji Sinjski likovi koji su učunili sve kad su bili prosvjedi da se prosvjednicima omoguću piti koliko žele na brk građana. A sada su se se svi sakrili i udomili po državnim firmama. Di su sada ti likovi koji su se odrekli Norca i niko ga ni spomenuo nije.

Triba ih spominjat i psovat jer su nas sve uprupastili , uništili i unazadili za najmanje 30 godina. Šta mene boli k.t.a za njih samo su grabili i grabili a a sirotinji nisu dali ni mrvice. Sad su pozavršavali po zatvorima a i crkva pere ruke od njih.

Oni mogu krast i otimat a mi možemo samo psovat. a to je na forumima zabranjeno.

Oni nas mogu j.b.t a mi ne možemi ni stenjat.

Ako je to demokracija onda sam ja .....

Živili

11. 08. 2010, 22:18

bojim se da se ovo klupko neće daleko odmotat i realnih razloga,

- sanader je jako inteligentan i kriv je za većinu stvari, ali krivicu triba dokazat na sudu što će biti jako teško jer se njegov potpis nalazi na jako malo dokumenata, eventualnu najveću štetu mu može donit hipo banka i njemačko tužiteljstvo

- a problem je šta se o nekim stvarima pislo za vrime sanadera a tek sad (4-5 godina kasnije) se to istražuje, di su ti spisi bili? ko je opstruira istragu i možete li uopće zamislit koliko je u konačnici ljudi uključeno u sve te opstrukcije

- dok se ne promini klima društva i svjest građana neće nam bit ništa bolje

i najvažnije, ne mogu nas na pravi put izvest oni koji su nas i s.j.e.b.a.l.i., možda je otišla glava hobotnice, ali pipci su još uvik na rukovodećim mjestima a oni neće radit protiv sebe, tako da ćemo se još dugo vrtit u krug

12. 08. 2010, 10:58

http://www.index.hr/vijesti/clanak/hrvatska-ima-javni-dug-skoro-kao-slovenija-i-srbija-zajedno/506726.aspx

... dakle jos jeddan u nizu pokazatelja ko nam vodi drzavu i di nam je vodi ... pazite Srbija je u travnju izasla iz recsije, ami tek sljedece godine mozemo ocekivati isto ... pa zar to nije za plakat .... a sve to posljedica odugovlacenja sa reformama i kasnom spoznajom o recesiji ...

... evo citan da je uhice i jedan od celnika Hypo banke u Austriji, sta je izravno povezano sa mutnim radnja bivseg premijera Sanadera ... vrime je da malo vece glave zavrse iza resetaka ...

... a ljudi dragi, jeste vidili clanak iz Glasa Koncila o HDZ-u, komunistima, Sanaderu ... pa taj Miklenic je zreo za Vrapce, u najmanju ruku ...

slika

13. 08. 2010, 12:28
Profil Web stranica
čoban

reče jednom jedan pametan odža raji, demokracija je kad se ja uspenjen na minaret i pišan po vama, a u isto vrime vama niko ne brani da pišate po meni

I nisam kadar švindlati
za sobom skele paliti
Da silom steknem nekog kom ću faliti

13. 08. 2010, 14:34

... evo i malo kućice od naseg skromnog ministra ... koji je prije nekoliko dana pozva sve na stednju ... :^o

http://www.index.hr/vijesti/clanak/odricanje-s-bazenom-milinoviceva-kuca-kao-spomenik-hdzovu-licemjerju/506744.aspx

slika

13. 08. 2010, 17:37
Profil Web stranica
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 6 post(ov)a ] 

Trenutno korisnika/ca: / i 5 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir: