Sada je: 12. 11. 2019, 23:29.

Započni novu temu Odgovori  [ 5 post(ov)a ] 
Vrlo važno pitanje!!! 
Autor/ica Poruka

Post Vrlo važno pitanje!!!
Jel itko išta znao o mcsa ili mcse?ima li ko kakve knjige ili zna di ih mogu nabaviti?jel se može polagati u splitu?

10. 10. 2005, 18:36

Možeš polagati u Splitu. Cjene koštanja tečaja i leterature su enormne. Ako nisi siguran da će to igrati ulogu u tvojoj profesionalnoj karijeri ne isplati se polagati osim ako ti firma ne plaća ili naravno ako imaš viška love... Btw, sumnjam da si u stanju to položiti s obzirom da nisi u stanju izvući potrebne podatke :),prvo se treba naučiti koristiti tražilicom i internetom pa se onda igrati velike face :)

10. 10. 2005, 19:17

Možeš polagati u Splitu. Cjene koštanja tečaja i leterature su enormne. Ako nisi siguran da će to igrati ulogu u tvojoj profesionalnoj karijeri ne isplati se polagati osim ako ti firma ne plaća ili naravno ako imaš viška love... Btw, sumnjam da si u stanju to položiti s obzirom da nisi u stanju izvući potrebne podatke :),prvo se treba naučiti koristiti tražilicom i internetom pa se onda igrati velike face :)

1.Moga si mi i napisati di u st?
2.Osobno mi cijene nisu enornme, ali me isto zanima jel ima itko išta od literature da prodjem jeftinije. Mogu ja upisati cijeli tečaj i onda dobijem sve, ali sam mislio ići samo na ispite...
3.Znam točno kakvu će to ulugu imat u mojoj karijeri.Platila mi firma ili ja isti mi vrag jer firma to sam =ja i oni kojima sam poslodavac. :D
4.A kako znaš da nisam sve već prevrnuo, i da unatoč svemu i ne pitam sugradjane za savjet?
5.Kad sam završio dva faksa onda ću valjda i to.
A ko kaže da su ti koji imaju završen mcse velike face.Zaa mene radi jedan momak od 30 ak godina i mislim da nije baš neka faca :)
6.Ne trebaš mi odgovarati di jer sam našao di i neću tamo ići jer su predavači loši!

Nemoj mi se ljutiti i budi malo skromniji :wink:

11. 10. 2005, 17:38
Administrator

5.Kad sam završio dva faksa onda ću valjda i to.

Koja dva? Jel tajna :D

aj ća!

11. 10. 2005, 17:54
Profil Web stranica

Da si pravilno tražio našao bi.

@5...
Ne mora značiti..

Niti sam ljut, niti planiram bit skromniji jer skromnost nema veze s ovim. Sve što si nabrojio ne mijenja činjenicu da ipak nisi uspio nać ipodatak :lol: . Meni su ljudi koji imaju neki od certifikata (ne smao od MSa) "face" jer sam siguran daposjeduju određeni spektar znanja.

PS hahah? Mislis da ja neznam ko si ti? Firma, faksevi.. koješta

11. 10. 2005, 19:07
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 5 post(ov)a ] 

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir: