Sada je: 12. 11. 2019, 15:36.

Započni novu temu Odgovori  [ 24 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2
Satelitski Resiveri 
Autor/ica Poruka

Voditi ovakve rasprave na ovom forumu je totalna besmislica kad za to postoje specijalizirani forumi. Usput ključevi za D+ se mijenjaju višw puta dnevno. usput ilegalno gledanje kodiranih kanala je zabranjeno i kažnjivo.

Usput kupi Dreambox 500 s i gledaj sve što na nebu postoji.

Da Ilegalno :D

Sad mi još treba neki španjolac pokucat na vrata i pitat me gledaš li D+ :D kao ovi iz HRT.a i udarit mi preplatu :D

Kodovi se mjenjaju isto tako i probijaju zašto ljudi to nebi iskoristili?

DigitalWord otvara sve šta i Dreambox 500 s a dode samo 380 kn.

Dreambox 500 s je moćni sresiver ima puno više opcija te se u njega mogu ubacivat titlovi i razna druga sranja ,što se mene tiče tu mu je jedina prednost a tu prednost ne želim platiti 1300 kn.

Mišljenja sam da dosta ljudi i sinju imaju sat a neznaju ga iskoristiti,možda neke nije bila briga zato šta nisu znali, možda kad pročitaju da se to može krenu na net i pokušaju.

05. 11. 2007, 22:28

Ja sam do DM prominijo 5 receivera. DM se ne ištekava iz struje i u njega se ključi ne upucavaju daljinskim ili preko RS 232 kabela. Sa jednim malim dodatkom stroj ključe sam skida sa net-a, jer je stalno povezan sa PC.

06. 11. 2007, 0:00
general pukovnik Koča Popović

sinjanin je napisao/la:
tonini je napisao/la:
Voditi ovakve rasprave na ovom forumu je totalna besmislica kad za to postoje specijalizirani forumi. Usput ključevi za D+ se mijenjaju višw puta dnevno. usput ilegalno gledanje kodiranih kanala je zabranjeno i kažnjivo.

ja sa svojin neotionom 501 od cca 600 kuna gledam i d+ i premiere, i cabo, i polsat kada za njih ima ključe.. imam podršku za sve kartice pa i za diablo, jedino nemam biss. i zašto onda platit 5 iljada kuna drimboks kad se može i jeftinije proć... :wink:
diskutabilno je to tvoje da je kažnjivo, ne sa aspekta zakona, jer znam da to tamo stoji, već sa strane zdravorazumskog razmišljanja..tj. ako je nešto u zraku i ako ja to mogu uhvatit i pogledat, ko me može sprječit? jedan je naš odvjetnik iz sinja tako sjeba hrt jer mu signal prilazi priko njegove parcele. :wink:

ajmo janjo, javi se, vidiš li da nam se opet nameću suvisle barijere i kontrole..
:lol:
:wink:

rođo ti imaš neotiona? to je dobar receiver al moj Yu-ma-tu je bolji

svaka 3-4 dana izlazi softver tako da mogu gledat Premiere, D+, TPS, Polsat, AB Sat, UPC Direkt itd.............

je, iman neotiona starog dvi godine i zadovoljan san s njin.
yu-ma-tu je turski, i nameće se sad jer je jeftin, a podržava sve šta i neotion samo ima još podršku i za BISS.
Nisan zna da vama svako par dana izlazi podrška, tj. ključevi i emulatori..
Za neotion izlazi svakodnevno i to više puta jer za D+ jer minjaju dvaput dnevno i za TPS koji minja jedanput dnevno. A za premiere i ostale izlazi po potribi, tj. kad se promini...

06. 11. 2007, 0:04
Profil Web stranica

schenker je napisao/la:
sinjanin je napisao/la:
tonini je napisao/la:

ja sa svojin neotionom 501 od cca 600 kuna gledam i d+ i premiere, i cabo, i polsat kada za njih ima ključe.. imam podršku za sve kartice pa i za diablo, jedino nemam biss. i zašto onda platit 5 iljada kuna drimboks kad se može i jeftinije proć... :wink:
diskutabilno je to tvoje da je kažnjivo, ne sa aspekta zakona, jer znam da to tamo stoji, već sa strane zdravorazumskog razmišljanja..tj. ako je nešto u zraku i ako ja to mogu uhvatit i pogledat, ko me može sprječit? jedan je naš odvjetnik iz sinja tako sjeba hrt jer mu signal prilazi priko njegove parcele. :wink:

ajmo janjo, javi se, vidiš li da nam se opet nameću suvisle barijere i kontrole..
:lol:
:wink:

rođo ti imaš neotiona? to je dobar receiver al moj Yu-ma-tu je bolji

svaka 3-4 dana izlazi softver tako da mogu gledat Premiere, D+, TPS, Polsat, AB Sat, UPC Direkt itd.............

je, iman neotiona starog dvi godine i zadovoljan san s njin.
yu-ma-tu je turski, i nameće se sad jer je jeftin, a podržava sve šta i neotion samo ima još podršku i za BISS.
Nisan zna da vama svako par dana izlazi podrška, tj. ključevi i emulatori..
Za neotion izlazi svakodnevno i to više puta jer za D+ jer minjaju dvaput dnevno i za TPS koji minja jedanput dnevno. A za premiere i ostale izlazi po potribi, tj. kad se promini...

rođo donekle si krivo upoznat

yu-ma-tu je turki receiver al su mu hardver i softver (truman) njemački

softver izađe svako 3-7 dana i kad ga ubaciš možeš gledat i d+ i premiere i tps i polsat itd. jer ima autoupdate za kodove

sve u svemu dobar receiver i još bolja podrška

btw d+ minja tri puta dnevno dok tps ne minja jedanput već on kodira u viacessu tj. kodovi se simultaneously (valjda sam točno napisa) minjaju svako 1-2 minute
:)

06. 11. 2007, 20:36
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 24 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir: