Sada je: 19. 08. 2019, 15:20.

Započni novu temu Odgovori  [ 5 post(ov)a ] 
Osnivačka skupština Maligana u Zagrebu 
Autor/ica Poruka

Post Osnivačka skupština Maligana u Zagrebu
U subotu 7.11.2009. u prostorijama Kluba Sinjana u Praškoj ulici u Zagrebu će biti održana osnivačka skupština Sinjskih Maligana-Zagreb! Svi zainteresirani su pozvani! (ako slučajno dođe do promjene termina,bit ćete obavješteni)...MI SMO SINJANI,ALKAR JE NAŠ!!!!! JEŽA ĆE GUTATI KO JUNAKA DIRNE!

Dakle, s obzirom da u Zagrebu studira velik broj onih koji vole Junaka i Alkara, a isto tako inicijativa postoji već duže vrimena, odlučeno je da se kreće sa osnivanjem podružnice. Napominjem, MALIGANI ZG će pratit apsolutno sve sinjske športske kolektive i sportaše koji budu nastupali gori u Zagrebu, ali i okolnim mjestima (Sisak, Karlovac, možda čak i Međimurje, Varaždin itd).
Nadamo se da će netko i od vas skočit do gori, delegacija Maligana iz Sinja je već najavljena...
Također, na skupštinu će bit pozvani i neki pripadnici nekih manjih navijačkih skupina koji su bliski s nama (Demoni, Antitalenti, Škripari...)

22. 10. 2009, 22:24
Profil Web stranica

Post Re: Osnivačka skupština Maligana u Zagrebu
Hvale vrijedna inicijativa! Imate moju apsolutnu podršku!!!

22. 10. 2009, 22:53

Svaka čast za inicijativu samo nemojmo da nam se dogodi kao nekima da mi Maligani postanemo veči, važniji od klubova zbog kojih smo nastali. Jutros čitam članak reagiranje predsjedništva torcide,di tipovi spominju da su napravili kodeks časti po uzoru na firme ?! Šta su oni poduzeče !? JUNAK ALKAR i ostale naše Sinjske ekipe su razlog našeg postojanja i nas i krasi to da se znamo u večem broju okupiti kad ima malo boljih rezultata. I ne triba nam niko plačat za podršku, pravi navijač če na kraj svita za svojom momčadi kad se bori kao što se neki dan Junak borio sa 10 igrača protiv Vinogradara.Ne samo da su pokazali karakter več su po meni ušli u povijest. Ko je gleda utakmicu može samo reči da se ono možda može ponovit ali da bolje ne može biti.I na kraju apeliram da se ne koristi pirotehnika to je prevaziđeno tribalo bi se ugledat na engleske navijače koji stvore atmosferu bez pomagala. Ima priča od Fabia Capella:moji igrači redom prekaljeni internacionalci prvih 10-tak minuta nisu znali koji je naš gol a koji od protivnika! To je bilo u LIVERPULU jedne godine. Budimo avangarda i u ponašanju jer smo vjerojatno nakon torcide mi među nekoliko najstarijih navijačkih skupina.Pozdrav i neka đođu!

29. 10. 2009, 10:06

funkhouser je napisao/la:
Svaka čast za inicijativu samo nemojmo da nam se dogodi kao nekima da mi Maligani postanemo veči, važniji od klubova zbog kojih smo nastali. Jutros čitam članak reagiranje predsjedništva torcide,di tipovi spominju da su napravili kodeks časti po uzoru na firme ?! Šta su oni poduzeče !? JUNAK ALKAR i ostale naše Sinjske ekipe su razlog našeg postojanja i nas i krasi to da se znamo u večem broju okupiti kad ima malo boljih rezultata. I ne triba nam niko plačat za podršku, pravi navijač če na kraj svita za svojom momčadi kad se bori kao što se neki dan Junak borio sa 10 igrača protiv Vinogradara.Ne samo da su pokazali karakter več su po meni ušli u povijest. Ko je gleda utakmicu može samo reči da se ono možda može ponovit ali da bolje ne može biti.I na kraju apeliram da se ne koristi pirotehnika to je prevaziđeno tribalo bi se ugledat na engleske navijače koji stvore atmosferu bez pomagala. Ima priča od Fabia Capella:moji igrači redom prekaljeni internacionalci prvih 10-tak minuta nisu znali koji je naš gol a koji od protivnika! To je bilo u LIVERPULU jedne godine. Budimo avangarda i u ponašanju jer smo vjerojatno nakon torcide mi među nekoliko najstarijih navijačkih skupina.Pozdrav i neka đođu!

potpisujen sve šta si reka.
a šta se tiče vinogradara, morat ću otić tražit snimku čim dođen doli

29. 10. 2009, 10:59
Profil Web stranica

Osnivačka skupština je zakazana za sutra, 19:00h. Očekujemo vas u što većem broju!

06. 11. 2009, 15:00
Profil Web stranica
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 5 post(ov)a ] 

Trenutno korisnika/ca: / i 3 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir: