Sada je: 24. 06. 2019, 15:26.

Započni novu temu Odgovori  [ 151 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Sljedeća
Udruga navijača NK Dinamo Sinja i Cetinske krajine 
Autor/ica Poruka

Post Udruga navijača NK Dinamo Sinja i Cetinske krajine
Očito je župnik sa svojim postom o zamrlosti ovog forum dozva ĐAVLA, pa da malo (ako je to moguće) uzburkamo duhove ovom sramotom za sinj i cilu dalmaciju!!!

U Sinju je utemeljen Inicijativni odbor Udruge navijača NK Dinamo Sinja i Cetinske krajine. Odbor poziva sve navijače i simpatizere Dinama na osnivačku skupštinu Udruge koja će se održati u srijedu u sinjskoj vijećnici s početkom u 20,00 sati. Rad Udruge bit će javan, a cilj joj je omasovljavanje članstva, organiziranje odlazaka na utakmice, promicanje športskog navijanja, humanitarnih aktivnostu te suradnja s drugim udrugama, trgovačkim društvima i građanima sličnih opredjeljenja radi ostvarenja uvjeta za razvoj Udruge.

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :banging: :banging: :banging: :banging: :banging: :banging: :banging:

13. 06. 2009, 17:30
... i čovik i beštija ...

Post Re: Udruga navijača NK Dinamo Sinja i Cetinske krajine
... smradovi prodani ... koliko ce ih bit svih 10 ... Budale Bez Budućnosti .... i udruga bez buducnosti .... da in nije Mafro sponzor mozda ...

slika

13. 06. 2009, 17:52
Profil Web stranica

a jadna majko ..ovo mi je toliko diglo tlak da san se pola ure pokušava sitit lozinke za ovi forum pošto ovde nisan bio ima godinu dana barem

samo da kažem - bit će jako zanimljivo bude li se to ostvarilo :hii: oće li i prostorije kakve dobit ti jadovi da mogu skupa njih 3-4 raspravljat o svetinji i mamičevoj velikoj glavi, vječnom mitu - prezimljavanju najkatoličkijeg kluba u europi, novim garavim transferima u njihov klub ili da bude sjednica tipa: ''dragi naši navijači dinama sinja i krajine, na današnjem mitingu ćemo malo opet ponoviti sve grupe i frakcije unutar našeg svetog kluba da bi bili u toku s događanjima ..evo vi barba počnite prvi danas'' :D

13. 06. 2009, 19:23

... glavni dio ce bit rasprava kojoj ce frakciji pripadat ... u biti mogu se i oni podili na par frakcija ... cak moze svak imat svoju .... na tribini se strateski rasporedit 1 svako 10 metara i svak svoje pivat ... eno prica se da ce na osnivackoj skupstini dilit kobasice sta su ostale u Maximiru nikidan ... da se ne baci .... a fala Bogu ima i majica ... :bilder:

slika

13. 06. 2009, 19:50
Profil Web stranica
čoban

:palac:

svaka čast ekipi, meni su i oni i vi jednako prodane duše

I nisam kadar švindlati
za sobom skele paliti
Da silom steknem nekog kom ću faliti

13. 06. 2009, 19:55

... aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa evo otisli in snovi o euro proljeću ...

Promijenio odluku: Hrgović napustio Dinamo bogatiji za 150 tisuća eura!
Sad sam slobodan igrač. Prvo ću se malo odmoriti, a onda ću vidjeti što dalje. Imam ponude, još definitivno nisam odlučio, ima vremena. Nikud se neću žuriti - kaže Hrgović

Mirko Hrgović više nije nogometaš Dinama! Sporazumno su se rastali lijevi bočni i maksimirski Modri. Za razliku od nekih bivših rastanaka, ovaj je protekao u ugodnom tonu, sve je bilo dogovoreno za nekoliko minuta i u ovom slučaju zaista se može kazati da je sve prošlo na obostrano zadovoljstvo.

Hrgović je na temelju ugovora u plavoj svlačionici trebao ostati još godinu dana. Iako službeno to nismo mogli saznati, izvori bliski klubu govore da je Dinamo Hrgoviću isplatio 150 tisuća eura, dakle pola svote koju bi dobio da je odradio još tih godinu dana. Mirko Hrgović ima nekoliko ponuda za nastavak karijere, od njemačkih i francuskih drugoligaša do kineskih i ruskih prvoligaša. Tako je završena priča koja je svojevremeno u Maksimiru podigla dosta prašine.

Nakon što je zauvijek napustio maksimirski klub, javio nam se Mirko Hrgović. Potvrdio je da je rastanak s Modrima protekao iznimno korektno.
- Sve je zaista prošlo u najboljem mogućem redu, sve smo dogovorili, svi smo zadovoljni, i ja eto, krećem u nastavak svoje karijere.

Na pitanje gdje će nastaviti s igranjem nogometa, ostao je zakopčan.
- Sad sam slobodan igrač. Prvo ću se malo odmoriti, a onda ću vidjeti što ću dalje. Imam neke ponude, još definitivno nisam odlučio, ima vremena. Nikud se neću žuriti.

Za kraj ocijenio je svoje jednogodišnje igranje u zagrebačkom klubu.
- Zaista imam samo riječi pohvale za moje suigrače u svlačionici. Bilo mi je prekrasno s njima, momci su zaista bili fantastični. Isto tako hvalospjeve moram dati i čelnim ljudima Dinama koji su se također prema meni odnosili sjajno, uvijek i svakog trenutka pružali su mi podršku i bili korektni. Konačno, mislim da sam u plavom dresu dao koliko sam mogao, uvijek sam igrao pošteno. Posao je posao, ova priča je završila, idem dalje - mahnuo je na pozdrav Hrgović.

slika

13. 06. 2009, 19:57
Profil Web stranica

Highlander je napisao/la:
... smradovi prodani ... koliko ce ih bit svih 10 ... Budale Bez Budućnosti .... i udruga bez buducnosti .... da in nije Mafro sponzor mozda ...

toliko si se uplašio ljudi koji misle drugačije od tebe da si od straha uspio samo vriđati?!

evo ti čitaj i uči o toleranciji, kad su ti već roditelji zaboravili napomenuti:
http://www.google.hr/search?hl=hr&rlz=1 ... %BEi&meta=

nadam se da tvoje dite neće pročitati za tebe da si "prodani smrad" i slične gadosti koje prosipaš po forumu na kojem si moderator (ILE???), a te uvrede upućuješ ljudima kojima bi mogao biti unuk ili sin.
i kad već spominješ "budale bez budućnosti" znaj da su prozvani dali i daju jako puno obola ovom društu i državi da bi i ti imao u njoj budućnosti.

i još nešto, začudio bi se koliko je dinamovaca među mladima, samo zbog ove naše zadrte sredine koja ne priznaje pravo na različitost to kriju.

Ile, očekujem tvoju reakciju na ovaj citirani Highlanderov post, hvala.

13. 06. 2009, 23:00

nostalgia je napisao/la:

toliko si se uplašio ljudi koji misle drugačije od tebe da si od straha uspio samo vriđati?!

evo ti čitaj i uči o toleranciji, kad su ti već roditelji zaboravili napomenuti:

nadam se da tvoje dite neće pročitati za tebe da si "prodani smrad" i slične gadosti koje prosipaš po forumu na kojem si moderator (ILE???), a te uvrede upućuješ ljudima kojima bi mogao biti unuk ili sin.
i kad već spominješ "budale bez budućnosti" znaj da su prozvani dali i daju jako puno obola ovom društu i državi da bi i ti imao u njoj budućnosti.

i još nešto, začudio bi se koliko je dinamovaca među mladima, samo zbog ove naše zadrte sredine koja ne priznaje pravo na različitost to kriju.

kakvu reakciju? zato jer je reka ono šta je???!!! ovo je DALMACIJA !!! i zna se čiji su tu navijači a to šta neki jebivjetri oće postić osnivanju udruge bbb-a e isusami nek osnuju al vidit ćemo život iza toga, i jebe mi se za te mlade šta navijaju za dinamo, nek bilo koji prođe u dresu dinama po gradu vidit ćemo u čemu će ić kući :roll: :roll: :roll:

13. 06. 2009, 23:19

BOIKOT je napisao/la:

kakvu reakciju? zato jer je reka ono šta je???!!! ovo je DALMACIJA !!! i zna se čiji su tu navijači a to šta neki jebivjetri oće postić osnivanju udruge bbb-a e isusami nek osnuju al vidit ćemo život iza toga, i jebe mi se za te mlade šta navijaju za dinamo, nek bilo koji prođe u dresu dinama po gradu vidit ćemo u čemu će ić kući :roll: :roll: :roll:

ide tebi logika, nema šta :palac:
inače BOIKOT, ako si iz Sinja za tebe triba postojat samo JUNAK, kakav pobogu SPLITSKI klub dižeš u nebesa :roll: ovo je SINJ!!! :lol:

hahaha, fora ti je zadnja rečenica... samo se nadam da nećeš naići na plavca ;)

djeco, negativnu energiju usmjerite u ljubav prema svom klubu. živili :love5:

13. 06. 2009, 23:37

kakav junak??? ko su ti??? jebeš repku jebeš tekmu SAMO HAJDUK

14. 06. 2009, 7:25

a zašto ne tekstilac već junak ?..........misliš na perionicu novca za par varoških muljatora koja nije izbacila igrača u prvu već se krpi od svukuda a naša dica idu u hrvace i otok..............sramota od kluba.........HAJDUK ŽIVI VJEČNO ! ! ! !

14. 06. 2009, 9:57

stikane-kiki, zaključak je posljedica BOIKOTOVE logike.

gospodo vlasnici portala, ne želim biti član foruma na kojem moderator poziva na mržnju i netoleranciju. živili i zbogom.

slobodno mi obrišite račun.

14. 06. 2009, 10:40

ko poziva na mržnu ja samo pozivan na regionalnu pripadnost!!!! stoga začepi i ne zovi đavla :mrgreen: :mrgreen:
SAMO HAJDUK!!!

14. 06. 2009, 11:11

nostalgia je napisao/la:

... ne pozivan ja nikoga na linc .. ovo je moja reakcija na neke racune iz proslosti, koje necu ovde iznosit ... ne tribas ni ti sad ovde glumit neku moralnu vertikalu ... osobno se ja ne mislim sa njima obracunavat ni na koji nacin, nit pozivan na to ...

... ne razmin kakv to obol drustvu daju oni ili mi, bar u odnosu na druge ljude ... ni vise ni manje ... ne razumin sta si tila sa time kazat ...

... jos jedna stvar ... to sta se tice "zadrtosti nase sredine" ... na koju se ljudi pozivaju kad nemaju sta rec ... to je obicna floskula onih nisu nigdi ni bili niti ista vidili ... to su isti oni koji se srame rec odakle su i koji se srame naseg "zadrtog" sinjskog izgovora, koji je eto posta neprihvatljiv u nasem kulturnom drustvu ... ali to je neka druga tema ....

slika

14. 06. 2009, 12:29
Profil Web stranica
čoban

morat ću izvuć vidukin dres iz ormara

bliže mi ej ionako ta plava boja nego bila

iz zahvalnosti prema zagrebu, eto tri godine san ovde i daje govorin svojin naglaskon(iako mi osobno nije drago šta mlade dame isti zamine za splitski, al u drugu ruku i je, lipo je bit zaminjen za spliću od lokalnih brucošica :lol: )

dok se sićan splitskih buseva i lipih komentara na račun vlaja, pa i sad za vrime izbora komentar na portalin na račun kerumovog porjekla i to nije grad u kojem se iole ugodno osjećan

dalmatincem se smatram samo u onom već navedenom slučaju, u međuvremenu san sinjanin

i zato jedini klub za koji mogu navijat jesu junak i alkar, a onda su mi svi ostali na svitu jednaki,a eto nikog ni ne mrzin

I nisam kadar švindlati
za sobom skele paliti
Da silom steknem nekog kom ću faliti

14. 06. 2009, 12:39

BOIKOT hoces da ja prodem u dresu dinama??pa probaj skinuti...zaboli me k.... i za jedene i za druge,al zna se ko je u bivsoj drzavi navija za dinamo....danas ste svi velike hrvatine.......dosta o tebi kad ti je hajduk isprid HRVATSKE:

14. 06. 2009, 13:20

josip88 je napisao/la:
BOIKOT hoces da ja prodem u dresu dinama??pa probaj skinuti...zaboli me k.... i za jedene i za druge,al zna se ko je u bivsoj drzavi navija za dinamo....danas ste svi velike hrvatine.......dosta o tebi kad ti je hajduk isprid HRVATSKE:

bit će mi zadovoljstvo ako prođeš u dinamovom dresu (pazi da te mrak ne pojede :evil: ), ko govori o hrvatinama, to su uvik govorili za dinamo da je najkatolički klub iako neman pojma iz kojeg razloga nazivat klub kojemu je ime komunističko, predsjednik bio titov general, a kum hrvatski krvnik... i reci mi ko je to navija za dinamo? naravno da mi je hajduk isprid hrvatske reprezentacije samo iz razloga njezinog "maćehinskog" odnosa prema nama u dalmaciji, pa nam daju neke otpatke u stilu prijateljskih utakmica, a meni hajduk predstavlja SVE, a za reprezentaciju mi se živo jebe i zbog toga jer orije će za nju zaigrat crnčuga etto i sammir nego drago gabrić, TOMEČAK ili tičninović...

14. 06. 2009, 13:31

IZBRISA SAN POST.......neda mi se vise trpit ove sveznalice na forumu,i pripametne ljude,takvi mogu biit samo dalmatinci i sinjani i niko vise :banging: a niti se nemam namjeru svadati i prepirati ovako ,pogotovo sa nekim u virtualnome svitu....stay tuned

14. 06. 2009, 13:49

ma može i dan nemaj konta, samo mi se obrati priko PP-a kad budeš dolazio ne želin publicitet... iako ćeš ga ti dobit bogami pa samo provociraj...dalje ajde faco šta oš reč o hrvatstvu ili si ti još jedan od onih gasterbajtera koji mi prodaje takve šeme aj xxx tamo di si i sad i ne prodaji mi te priče ...

14. 06. 2009, 14:04

KIHOTE ..sugrađaninu moj, mislin da smo davno jednom raspravljali o ovoj temi zbog one zastave ''sinjani'' od 80 metara šta je bila na istoku od ''rugla'' (a iza nje 2-3 idiota) ..i mislin da si se i tad postavio ko moralna vertikala i počeo s tim ''mi bi svi tribali navijat samo za junaka i nemate vi šta pridbacivat dinamovcima iz sinja'' - ali prijatelju imam pravo - imam itekako

velika većina ..ili još bolje skoro svi u sinju (osim tih par prosvjetljenih koji su spoznali dinamo) navijaju za hajduka ali i za junak u isto vrime-i tu nema nikakvih problema, međutim kako smo mogli bit svi samo za junaka i nejebat hajduk 2% kad je junak klub u k...u ako ćemo bit pošteni, neka tamo 3 liga od kad znam za sebe i prošle godine je uspio uć u 2. znamo svi kako ..i jel normalno da onda navijam za svoj najveći regionalni klub - šta je tu čudno

e sad ..da se osvrnem na tvoju ''zahvalnost prema zagrebu'' ..ja neznam po čemu bi ti triba bit zahvalan ovom gradu, ti njemu donosiš pare jer tu studiraš i nisi mu ništa dužan ..očito si samo lipe stvari doživio ovde i drago mi je zbog tebe ..da se razumimo, ja poštujen ovaj grad, jedan je od lipših gradova i ja san ovde doživio neke lipe stvari a i malo san duže od tebe tu 6-7 god. međutim nikad se nisan osjeća prihvaćen tu i to mi nije neki problem jer je bitna stvar da se NIKAD nisan osjeća sigurno ..i to su mi ti momci iz tog kluba kojeg braniš dali do znanja više puta ..dakle najmanje 2 put san bio napadnut i još najmanje 2-3 put san moga najebat samo tako ...ima san sriće nenormalne, da ne idem u detalje ..

bitna stvar da NIJEDNOM nije bilo NIKAKVOG povoda za napad ..nikad nisan ni piva neke dalm. pisme a kamoli da san se xxxčio ..nego su momci skuzili da san ja ili netko samnom ''od doli'' i svaki put u omjeru 700 na prema 2 s leđa krenili u junački napad ..uvik san mislio ako se normalno ponašam i ne izazivam da nema šanse da će mi oni doć ..ali NIJE tako nažalost ..ti se očito u 3 godine nisi nikad potrefio ..ili si ti neki opasan ;) pa su se mislili ..

zbog toga u sinju nema niko pravo nosit dinamov dres i glumit nešto jer taj dres predstavlja sve ono ružno što more netko kao dalmatinac doživit u zagrebu ..pa reci te vi meni kako vi to mislite podržat dinamo i organizirat se ..oćete ić s njima na jug doli na poljudu i vikat nama ''tovarske pi.cke'' ili šta ...svi smo mi tovari njima a to vama nije jasno ..nadam se da ćete upravo vi to doživit u zagrebu da se uvjerite ...

14. 06. 2009, 14:14
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 151 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Sljedeća

Trenutno korisnika/ca: / i 3 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir: