Sada je: 04. 04. 2020, 2:24.

Započni novu temu Odgovori  [ 450 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 23  Sljedeća
KK Alkar - Sinj 
Autor/ica Poruka

POBJEDA 77-76 U ZADNJOJ SEKUNDI DUMANČIĆ POGODIO TRICU S DVADESET METARA SAMO NEDOVOLJNO ĐAPO PRIJE TOGA POGODIO JEDNO BACANJE...HEHEHEHEHE EVO DON KIHOTE TRI NULA ZA NAS :D :D :D :D :D :D :D :D

05. 12. 2007, 22:25
... i čovik i beštija ...

POBJEDA 77-76 U ZADNJOJ SEKUNDI DUMANČIĆ POGODIO TRICU S DVADESET METARA SAMO NEDOVOLJNO ĐAPO PRIJE TOGA POGODIO JEDNO BACANJE...HEHEHEHEHE EVO DON KIHOTE TRI NULA ZA NAS :D :D :D :D :D :D :D :D

... to je to .... sad je dubrava na redu .... he he ... to moran ic pogledat ...

... =D> =D> =D> =D> =D>

slika

05. 12. 2007, 22:29
Profil Web stranica
čoban

u sridu je napisao/la:

... to je to .... sad je dubrava na redu .... he he ... to moran ic pogledat ...

... =D> =D> =D> =D> =D>

ajde red bi bio da se i javiš tamo

a neka, neka, drago mi je radi barbe

i alkara

I nisam kadar švindlati
za sobom skele paliti
Da silom steknem nekog kom ću faliti

05. 12. 2007, 22:52

Highlander je napisao/la:
u sridu je napisao/la:

... =D> =D> =D> =D> =D>

ajde red bi bio da se i javiš tamo

a neka, neka, drago mi je radi barbe

i alkara

... no problemo ...

slika

05. 12. 2007, 22:55
Profil Web stranica

OSJEK[/size]

osjek?odakle su toji?rumunji?

06. 12. 2007, 0:23

... nadan se da ce doc dosta nas Sinjana koji smo silom prilika vamo gori, pa ce mo napravit festu i pokazat purgerima kako se voli alkara ....

slika

07. 12. 2007, 23:04
Profil Web stranica

AJDE ALKARE 4-0 I NA KONJU SMO :D :D :D :D :D :D :D :D :D

08. 12. 2007, 16:30

... prvo poluvrjeme za zaborav, na momente priko 20 razlike, ukratko crno da crnje nije ni moglo bit, primljen 51 kos ....

... u drugom dijelu novi alkar sustize dubravu i da je bilo malo vise srice moglo se kuci pjevajuci ... u zavrsnici je ponestalo srice, a ako uzmemo da se slavko povuka iz igre zbog bolova u kolinu, u najvaznijem trenutku utakmice, dobro je i bilo .....

... od nasi je najbolji vec standardno bio caktas, slavko i blajic josip .... centri losi ....

... najjace je bilo to da je u ispunjenoj dvorani u dubravi, vise od pola bilo sinjana, tako da je bila domacinska atmosfera .... nego tio bi ovin puten kritizirat ono par maligana sta su vecinu utakmice proveli u vriđanju purgera, dubrave i sudaca, a poceli su se svađat i sa dicon, tako da je i dio publike reagira, te su mogli bit modri, tako da je ostala slika da smo neke seljacine, al ostatak nasih je bio zakon i fer .... samo pitan se di je nestala ona poznata slika sinjskih maligana kad se navijalo za nase, a ne vriđalo druge ....

... evo mogu konstatirat da fali klupa, jer zamjene su nikakve .... triba tamo cistka .... ali veliki pljesak za borbenost jer nije se lako vratit nakon minusa od 20-tak koseva ....

slika

08. 12. 2007, 20:39
Profil Web stranica
čoban

samo su tri radila xxx

a ja sam primjerice idio iza tri iz dubrave, i jedan je do mene bio iz dubrave, i lipo smo skupa navijali

a utakmica katastrofa

I nisam kadar švindlati
za sobom skele paliti

08. 12. 2007, 22:19

ajd ei ja ću nešto reć

samo su tri radila xxx

a ja sam primjerice idio iza tri iz dubrave, i jedan je do mene bio iz dubrave, i lipo smo skupa navijali

a utakmica katastrofa
Ajmo biti iskreni do kraja dajte imena da znamo ko nas sramoti. Triba te šta nas sramote upozoriti pa ako triba i isključiti. Sitite se šta je Mosor pisa o nama. Imamo imiđ ekstra pozitivan i tako triba i ostat.

08. 12. 2007, 22:53
čoban

Don Kihote je napisao/la:
ajd ei ja ću nešto reć

samo su tri radila xxx

a utakmica katastrofa
Ajmo biti iskreni do kraja dajte imena da znamo ko nas sramoti. Triba te šta nas sramote upozoriti pa ako triba i isključiti. Sitite se šta je Mosor pisa o nama. Imamo imiđ ekstra pozitivan i tako triba i ostat.

znaju oni koji su ih uputili

a pogotovo su bili očajni prepirući se sa ono desetak dice od deset godina

ali ponavljam to je bila velika manjina

I nisam kadar švindlati
za sobom skele paliti

08. 12. 2007, 23:03

.. ja san bio nedaleko od njih ... i bila su cetvorica ... i bili su zalosni .... a navija nje in se svodilo na ... j.ebes zg, j.ebes dubravu , od sad cete tocat cunu u zg na jarunu, sudac lopove, j.eba van pas mater ... itd .... meni je to zalosno, jer nije u redu da se blati ime maligana koji su u ciloj drzavi poznati po fer navijanju i uzivaju status kultinh navijaca .... pogotovo ne od šačice mulaca ....

... al napominjen da je ostalo pola dvorane sta je navijala za alkara bila odlicna ....

slika

08. 12. 2007, 23:37
Profil Web stranica
čoban

i ja sam se iznenadio kad sam vidio punu dvoranu

lani je bilo prazno, pa san očekiva da te neće bit teško snimit

mada te ne znam

kad ono puna dvorana
-----------------
hebenti zagreb, uru ipo sa savskog mosta do dvorane u dubravi

poša u pet i kvarat a doša na kraj prvog poluvremena

----------
koja lipota kad od kuće pođeš u devet za deset i došeš na vrime

I nisam kadar švindlati
za sobom skele paliti

08. 12. 2007, 23:43

... a mozda si me i primjetio, ima san bili đemper i sidio san blizu onih redikula,a sa menon je bija jedan sid covik .... ispod mene, malo desno je bio mladen pavic .... u drugom san bio cesto na nogama .... e da bila je domene neka plavusa ...mmmm.... dobra skroz ... i navijala je za nase ...

slika

08. 12. 2007, 23:53
Profil Web stranica
čoban

... a mozda si me i primjetio, ima san bili đemper i sidio san blizu onih redikula,a sa menon je bija jedan sid covik .... ispod mene, malo desno je bio mladen pavic .... u drugom san bio cesto na nogama .... e da bila je domene neka plavusa ...mmmm.... dobra skroz ... i navijala je za nase ...

pazi mislim da su te plavuše u vlasništvu tvojih glavičana

:lol:

bio si mi iza leđa

ja san bio red isprid uz onog šta je vika dubrava :lol:

pa san samo onome isprid kad je ona za zapisničkim puštala-kak biste sretni bili vi da ste purgeri, i gleda prema maliganin, kulturno upozorio-barba ima nas svagdi a ne tamo :lol:
i potapša po ramenu

i prozborio par riči sa čovikon koji je 78 dva puta gubio od alkara u kvalifikacijama :lol:

a i jadni redar mi se žalio da su se moji došli tuć

---
a lani se lipo čovik sa dubijen dogovorio da neće bit probljema

I nisam kadar švindlati
za sobom skele paliti

09. 12. 2007, 0:09

... dva reda ipod mene je bio jedan sta je ima sal alkara oko vrata ... bit ce da si sa njima bio .... sad te nikako ne mogu nac u memoriji ...

... a sta se plavuse tice ...hm ... more bit ... al jedino ako je mirkova, jer slavkinu znan .....

... vraticemo mi njima u sinju ..... nema sanse da nas doli dobiju ....

slika

09. 12. 2007, 0:16
Profil Web stranica
čoban

... dva reda ipod mene je bio jedan sta je ima sal alkara oko vrata ... bit ce da si sa njima bio .... sad te nikako ne mogu nac u memoriji ...

... a sta se plavuse tice ...hm ... more bit ... al jedino ako je mirkova, jer slavkinu znan .....

... vraticemo mi njima u sinju ..... nema sanse da nas doli dobiju ....

ma bio sam isprid punke i ede

I nisam kadar švindlati
za sobom skele paliti

09. 12. 2007, 1:40

.. ja san bio nedaleko od njih ... i bila su cetvorica ... i bili su zalosni .... a navija nje in se svodilo na ... j.ebes zg, j.ebes dubravu , od sad cete tocat cunu u zg na jarunu, sudac lopove, j.eba van pas mater ... itd .... meni je to zalosno, jer nije u redu da se blati ime maligana koji su u ciloj drzavi poznati po fer navijanju i uzivaju status kultinh navijaca .... pogotovo ne od šačice mulaca ....

... al napominjen da je ostalo pola dvorane sta je navijala za alkara bila odlicna ....
Ja upravo zato šta neču da me kreteni blate i sramote i stvaraju sliku o Sinju i Sinjanima da smo sašli sa grane i inzistiram na imenima. Ok vidim da nisu poznati večini vas koji ste gori bili ali mi je ža šta neznam ko su jer bi im ja doša ovde u Sinju i zalipio dvi vaspitne. Kako je reka Mosor da je bio svagdi po svitu ali da nigdi nije vidio to šta je vidio u Sinju. I sad telad ko zna ko su i odakle su o meni i o ostalom svitu čine takvu sliku. Ja to ne mogu sažvakat. ps. MALOPRIJE MI JE JEDAN STARIJI LJUBITELJ KOŠARKE (ALKARA) REKA DA JE DANKO RADIĆ LUD ZA NAŠOM MALIGANSKOM HIMNOM, DA JE ZNA GOVORIT DAJ BOGATI NE SKIDAJ MI TU PISMU NEK SVIRA CILU VEČER.

09. 12. 2007, 13:52

Highlander je napisao/la:

Ja upravo zato šta neču da me kreteni blate i sramote i stvaraju sliku o Sinju i Sinjanima da smo sašli sa grane i inzistiram na imenima. Ok vidim da nisu poznati večini vas koji ste gori bili ali mi je ža šta neznam ko su jer bi im ja doša ovde u Sinju i zalipio dvi vaspitne. Kako je reka Mosor da je bio svagdi po svitu ali da nigdi nije vidio to šta je vidio u Sinju. I sad telad ko zna ko su i odakle su o meni i o ostalom svitu čine takvu sliku. Ja to ne mogu sažvakat. ps. MALOPRIJE MI JE JEDAN STARIJI LJUBITELJ KOŠARKE (ALKARA) REKA DA JE DANKO RADIĆ LUD ZA NAŠOM MALIGANSKOM HIMNOM, DA JE ZNA GOVORIT DAJ BOGATI NE SKIDAJ MI TU PISMU NEK SVIRA CILU VEČER.

... a sta ja znan ko su... pa mlađi su od mene sigurno 7-8 godina .... nije ti to problem saznat, raspitaj se kod maligana, jer su imali i transparent .... a ako si i ti u udruzi, pripazite koga saljete na gostovanja, jer nismo mi stvarali renome na osnovu onakvih idiota ....e jesan li spomenio i da su bili i pripiti ...

slika

09. 12. 2007, 14:01
Profil Web stranica

u petak 13.12.2007 kup utakmica alkar borik ako se dobije netko od velike četvorke dolazi u sinj.....

:D :D :D :D

12. 12. 2007, 16:37
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 450 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 23  Sljedeća

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir: