Sada je: 24. 08. 2019, 5:42.

Započni novu temu Odgovori  [ 450 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23  Sljedeća
KK Alkar - Sinj 
Autor/ica Poruka
čoban

Post Re: KK Alkar - Sinj
evo ja opet pitan, kojeg je to igrača, a i trenera alkar naparvio u ovih 5-6godina da bi sutra moga ić u prvu ligu???????????????????????

nažalost ako se ova ekipa raspadne, a oće, alkar iđe u treću

I nisam kadar švindlati
za sobom skele paliti
Da silom steknem nekog kom ću faliti

19. 04. 2009, 13:34
... i čovik i beštija ...

..a sta rec ... razocaran, tuzan, mozda najbolje rec prevaren ... prije svega najvise me boli onaj sugavi, kukavicki i nezalagajuci pristup u gostima, di se redovito gubi sa 30-40 koseva razlike, a tomu san svjedocio u nekoliko prilika ... tu se svi toliko nonsalantno ponasaju, da je to sramotno ... jednom prilikom san sidio ispod Jose Blajica na tribinama ( bio je valjda ozljeđen), i oni njegovi posprdni komentari na racun suigraca i trenera, su mi otvorili oci ... to je bilo toliko zalosno slusat, da san se zapita, pa koga ja to dolazin gledat --- SRAMI SE --- a zaboravlja on kako je upravo on odgovoran za velik dio poraza, pogotovo u prvom dijelu, di je previse forsira i solira, jer se lola umislio nakon prve dvi dobre utakmice .... Slavko Modric je ka i uvik toplo-ladno, a Mirko je zadnji put pogodio kos u pretprosloj sezoni, jednostavno katastrofalna sezona za njega ... Centarska linija je jedina zasluzila prolaznu ocjenu ... od Rusa san ipak ocekiva malo vise, jednostavno nedefiniran, nedorecen, u biti steta za njega ... madih nema na vidiku ni sljedecih 5 godina, pa se postavlja pitanje rada sa ton dicon .... najzadnje san ostavio komentirat trenere ... koja velika steta sta nije osta MAX, a o trenerskim sposobnostima Nikolica :banging: i Kembe :bang: je uzalud trosit rici , jer neke njihove takticke zamisli ( ako su ih uopce imali), su izazivale smijeh prisutnih ... uprava je zalosna i davno je tribala ic ća, nadan se da ce to sad ucinit, jer ovo je za ubit se ... i nek ti sugavi politicari ostave nase sportske kolektive na miru, nek se uhljebljuju na druge nacine, jer nemaju pojma koliku stetu nanose mlađim narastajima ... sta se tice rezultata u zadnjem kolu, pa ljudi moji to je i ocekivano, prodane utakmice, ali to ove nase debile uopce ne opravdava, jer siguran san da smo i mi neke susrete prodali, nadajuc se pozitivnom raspletu na kraju ...

... ŽALOSNO ...

slika

19. 04. 2009, 13:46
Profil Web stranica
čoban

e upravo to ponašanje igrača alkara i junaka najviše boli

a barem u alkara prednjače domaći igrači

a arce na terenu su u ovo prvoligaških godina najviše ostavljali "stranci", slučajnin odabiron: Đapo, pokojni Joca Manović, Lozančić, sada ovaj Ramljak vidin da je pošten igrač, itd.

a od domaćih nema zamjerke Nikoli Gaurini, i ćukiju, te još ponekom ako san zaboravio

a mislim da je ponašanje mnogih nedostojno alkara, i radi toga nisan protiv igrača sa strane, jer se često radi o domaćin jebivjetrima(šta s etiče pristupa, amnoge osobno ne poznan pa da s enebi krivo shvatilo)

I nisam kadar švindlati
za sobom skele paliti

19. 04. 2009, 13:53

bez ikakvog komentara,samo tuga :(

19. 04. 2009, 13:54

Šta reći nakon ovog ispadanja na ovakav način. Uprava Alkara je toliko nesposobna da je se može usporediti jedino sa trenerom kojeg su oni postavili. Nevjerojatno je koliko ljudi ne znaju o elementarnim stvarima u sportu kojim se bave.Aj dobro šta na par plakata piše da igramo sa Kvarnerom ali ne mogu svatit da mi tijekom utakmice sa Zabokom ne znamo šta nama triba.Po utakmice igramo na pobijedu pa virujemo da Borik i Trogir dobivaju svoje protivnike pa onda na po treče četvrtine počinjemo igrat na koš razliku. Da mi je ko priča da če Josa pratit zadnju četvrtinu na net-u ja bi ga proglasio ludim a onda ona gužva i dojavljivanje na našu klupu kako teče rezultat to je baš kako reće neko sjebavanje šefa i stanice.Koje je to ruganje sa svitom ispalo. I sad da sritnem koga od užeg vodstva Alkara počeli bi pričat o uroti Trogira i onih Arbanasa. Alkar ima ekipu za ligu za prvaka a ispa u drugu ligu! BRAVO STRUKO I POLITIKO BRAVO!!!!

19. 04. 2009, 16:25

:cry: :cry: :cry:

...volim te ja grade moj
u srcu te nosim svom...

20. 04. 2009, 11:16

Najveci problem je sta nemamo kvalitetnog trenera koji bi radio i postavio stvari na zdrave noge. Cini mi se da ce Kembo ostati i dogodine pa ce napraviti ono sta najbolje zna a to je vracanje momcadi u trecu ligu. Igraci koji mogu ce otici to je jasno ali tribalo bi se odvojiti neke pare i platiti ljude koje vride jer uvik je bilo kolko para tolko i muzike. triblo bi platiti gaurinu i dzapu da ostanu, mislim da ce tu biti standardno stari blajic, cuki, cia, ivan, mirko i slavko i sa par mladih i normalnog trenera tribalo bi biti dovoljno da se izbore kvalifikacije a onda lipo otvoris kesu i platis ljude za taj misec dana i uz punu dvoranu bi se vratili brzo u a1.

20. 04. 2009, 21:55
čoban

stari blajić se ostavlja košarke ima 4-5 godina, i mislim da čovik više neće imat volje, četerest je njemu godina

rus gaurna nije igrač za drugu ligu, ka ni đapo, a i ramljak se pokaza ka dobar igrač, i naravno sumić može igrat prvu ligu

nevirujen da će ćukiju ego dopustit da igra drugu ligu

a ovi ostali, sanak pusti prva liga, a mladih nema

I nisam kadar švindlati
za sobom skele paliti

20. 04. 2009, 22:34

Ne triba Blajic igrati po 30min nego samo da pomogne nekih 10ak minuta na utakmicama i ozbiljnoscu na treningu opet kazem ako ce biti netko drugi osim kemba, bube i takvih. zato i kazem nek se plati te igrace koji bi tribali biti nosioci ala gaurina i dzapo posteno a ostalo se mozemo pokrpati. ne znam sta je sa jagnjicem ili mozda dinom ercegom jer mislim da bi oni u toj a2 ligi mogli biti korisni. opet se sve vraca na trenera jer ove godine smo platili za sav taj nerad i neambiciozne odlaske na izlet svaki put kad prodemo tablu sinj.

20. 04. 2009, 23:19
čoban

marcelihno je napisao/la:
Ne triba Blajic igrati po 30min nego samo da pomogne nekih 10ak minuta na utakmicama i ozbiljnoscu na treningu opet kazem ako ce biti netko drugi osim kemba, bube i takvih. zato i kazem nek se plati te igrace koji bi tribali biti nosioci ala gaurina i dzapo posteno a ostalo se mozemo pokrpati. ne znam sta je sa jagnjicem ili mozda dinom ercegom jer mislim da bi oni u toj a2 ligi mogli biti korisni. opet se sve vraca na trenera jer ove godine smo platili za sav taj nerad i neambiciozne odlaske na izlet svaki put kad prodemo tablu sinj.
oba studiraju tako d aništa

a msiliš da bi ovi pripuštali trenerstvo nekom sa strane,, i to ambicioznom?

I nisam kadar švindlati
za sobom skele paliti

20. 04. 2009, 23:29

zašto niko ne spominje dina vrančića, đekija i klaricu koji mogu bit korisni u ovoj ligi? sad tribamo izbacit mlade igrače, dat im priliku....pa da bude bar neko dobro u ovome svemu

21. 04. 2009, 13:09
Profil Web stranica
čoban

Alexy_Leiho je napisao/la:
zašto niko ne spominje dina vrančića, đekija i klaricu koji mogu bit korisni u ovoj ligi? sad tribamo izbacit mlade igrače, dat im priliku....pa da bude bar neko dobro u ovome svemu

ja san virova u klaricu, ali je u onome šta san vidio pokaza igru nesrazmjernu svom talentu, madamm se da nije još jedan u nizu propalih sinjskih talenata, eto u reprezentativnim selekcijama su igrali slavko, josa, klarica, vjerovatno i dino i đeki, a mlađi još ima i više, a ko je osta bar približno na toj razini?

I nisam kadar švindlati
za sobom skele paliti

21. 04. 2009, 15:02

je, ali su se svi složili da je Klarica dvojka, a ne jedinica.

22. 04. 2009, 12:16
Profil Web stranica

Imam dojam da su ostali namjestili zadnje kolo da se spasu (dvije pobjede u gostima?)

Ispadanje je za Alkara tragedija, Sinj zasluzuje ne samo prvoligasa nego i plasman u gornji dio, ovakvu kosarkasku tradiciju ima malo koji klub i grad u CRO

22. 04. 2009, 12:36

http://www.kosarka.hr/main.asp?dir=news&newsid=27209

Jako dobar članak na http://www.košarka.hr što mislite o izrečenom !?
Naravno da to ne abolira od krivice još "uvijek" odgovorne za funkcioniranje kluba !?

24. 04. 2009, 13:33
čoban

ionako to nema veze sa alkarom(ovo sa proširenjem), jer bojim se da sljedi dugo tavorenje u drugoj ligi(ukoliko ne osatve istu ekipu i ekspres se vrate) ipak mislim da je opet vrime za tramvajizaciju lige, ipak je bojin se simbolično alkar svojin ulaskom otvorio dalmatizaciju, a ovim ispadanjem bi je moga dokrajčit

I nisam kadar švindlati
za sobom skele paliti

24. 04. 2009, 20:49

Don Kihote je napisao/la:
mislim da je opet vrime za tramvajizaciju lige, ipak je bojin se simbolično alkar svojin ulaskom otvorio dalmatizaciju, a ovim ispadanjem bi je moga dokrajčit

Nema straha, Kastela su na dobrom putu da zamjene Alkara u A1

12. 05. 2009, 16:16
čoban

Citat:
KK “ALKAR” - KK “VOŠTARNICA” 75:67 (16:18;16:16;23:19;20:14)
Prvi sudac: L. Roglić - Split
Sudac: P. Pepur - Split
Opunomoćenik: S. Barišić - Split
• Dosuđena TP igraču J. Ćurković (KK „Alkar“).).
• Dosuđena TP igraču B. Miočić i treneru R. Vidaković (KK „Voštarnica“).
KK “Alkar”: B. Markulin, Z. Režić, J. Džapo 4, M. Modrić 5, D. Erceg 17, M. Karakaš 8, J. Vučica 5, H. Perić, S. Blajić 9, M. Marić 9, S. Modrić 5, J. Ćurković 13.
KK “Voštarnica”: M. Blaslov 5, P. Marić 12, B. Miočić, M. Bračić, J. Bulić 10, I. Bulić 1, M. Zrnić 5, J. Dražović 15, A. Mišić 14, D. Škara, Z. Baričević 5, L. Lekaj.

podebljani?

i može koja info ukupno

I nisam kadar švindlati
za sobom skele paliti

19. 10. 2009, 12:56
... i čovik i beštija ...

... akoji i ovaj Karakas ... nisan ih jos gleda ove sezone .... ima li iko informacije

slika

19. 10. 2009, 13:01
Profil Web stranica

Marić i Markulin juniori Splita na posudbi jer mora jedan junior bit cilo vrime u petorci, Perić je naš juniora, od slavodobitnika Alke 2001. mali
Vučica ti je bio dugo u Splita, njiovo dite, pa je onda igra vanka ,zadnji klub mu je bio u Belgiji, mislin da je šuter, ali nisan siguran.
Imaš za downloadat emisiju Alkar u prvoj ligi na hit radiju, nešto je govorilo i o njima

19. 10. 2009, 19:00
Profil Web stranica
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 450 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23  Sljedeća

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir: