Sada je: 23. 07. 2019, 17:06.

Započni novu temu Odgovori  [ 450 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 23  Sljedeća
KK Alkar - Sinj 
Autor/ica Poruka
... i čovik i beštija ...

... e pa da se radi po tom kriteriju, onda bi puno tema bilo izbaceno .....

... al nebitno ....a sta se Alkara tice, ako se ne dogodi kakvo cudo, mislin da nan ove godine nema spasa .... moran se i osvrnit i na podmladak .... ima tu nelosi igraca, al sta to vridi kad njihovi (pre)ambiciozni roditelji, cin ubace prvu tricu, odma lete u split i tamo gledaju kako in dica propadaju .... cinjenica je da bi se klub nekako triba zastititi ....

... :roll: :roll: :roll:

slika

07. 11. 2007, 21:42
Profil Web stranica

... al nebitno ....a sta se Alkara tice, ako se ne dogodi kakvo cudo, mislin da nan ove godine nema spasa .... moran se i osvrnit i na podmladak .... ima tu nelosi igraca, al sta to vridi kad njihovi (pre)ambiciozni roditelji, cin ubace prvu tricu, odma lete u split i tamo gledaju kako in dica propadaju .... cinjenica je da bi se klub nekako triba zastititi ....

E ovi šta ga vode če ga zaštititi,oni ni dresove od prošle godine nisu oprali a kamoli da če nešto po klub korisno učinit.

07. 11. 2007, 21:58

Highlander je napisao/la:

E ovi šta ga vode če ga zaštititi,oni ni dresove od prošle godine nisu oprali a kamoli da če nešto po klub korisno učinit.

ipak treba reći da se trude međutim rade li najbolje za klub to je sad pitanje .......večina fanova alkara u sinju očekivala je ove godine pomak prema gore a to je liga za prvaka kad ono razočaranje -61 u dva kola i neizvjesna borba za opstanak ......uprava i stručni stožer na žalost nas sviju ipak nisu u stanju promjeniti situaciju u klubu i najbolje bi bilo da odu kao da se i redizajnira kompletna ekipa alkara i to odmah :!: :!: :!:

07. 11. 2007, 22:04
... i čovik i beštija ...

... meni osobno nije jasno otkud Caktasu kompetencije da bude izbornik juniorske repke ... bez veze .... kaze mi prijatelj koji igra u Alkara, da su in treninzi prava katastrofa, da nema ni "t" od taktike .....

slika

07. 11. 2007, 22:18
Profil Web stranica

ipak treba reći da se trude međutim rade li najbolje za klub to je sad pitanje .......večina fanova alkara u sinju očekivala je ove godine pomak prema gore a to je liga za prvaka kad ono razočaranje -61 u dva kola i neizvjesna borba za opstanak ......uprava i stručni stožer na žalost nas sviju ipak nisu u stanju promjeniti situaciju u klubu i najbolje bi bilo da odu kao da se i redizajnira kompletna ekipa alkara i to odmah :!: :!: :!:

nemogu se složit sa ovom tvrdnjom.
ko god malo ozbiljnije prati ovu ligu već prije misec-dva je moga pretpostavit da će se alkar ove godine grčevito borit za ostat u ligi. skoro svi klubovi su se dosta pojačali a mi smo u najmanju ruku ostali jednako dobri (loši) ka lani.
-61 u jednu ruku i je razočaranje, jer smo se svi potajno nadali nečemu...sa druge strane to je nažalost realno stanje.

07. 11. 2007, 23:39
Profil Web stranica

Gluove, jesi ti to meni izbrisao post? :?

07. 11. 2007, 23:59
Profil Web stranica
general pukovnik Koča Popović

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
:?
:oops: :oops: :oops: :oops:

08. 11. 2007, 0:02
Profil Web stranica

Janjo je napisao/la:

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
:?
:oops: :oops: :oops: :oops:

Čuti će me kad ga se dohvatim :mrgreen:

08. 11. 2007, 0:10
Profil Web stranica

u sridu je napisao/la:

ko god malo ozbiljnije prati ovu ligu već prije misec-dva je moga pretpostavit da će se alkar ove godine grčevito borit za ostat u ligi. skoro svi klubovi su se dosta pojačali a mi smo u najmanju ruku ostali jednako dobri (loši) ka lani.
-61 u jednu ruku i je razočaranje, jer smo se svi potajno nadali nečemu...sa druge strane to je nažalost realno stanje.

ma slažem se međutim svjedok sam razgovora sa upravom u vezi rostera mene i nekih mojih prijatelja kada smo im govorili da je to loše i da moraju nać načina da se bolje pojačaju ali nije bilo slike i tona sad naravno tribaju snosit posljedice :?: :?: :?: :?: :!: :!: :!:

08. 11. 2007, 0:24
čoban

znalo se da od ove sezone neće bit ništa, a to se znalo već ima najmanje tri sezone

--------------
inače ovde iznosit šta svak koga izere zanima zna nema svrhe

---------
pa valjda jedan odlazak na utakmicu sve pokaziva

I nisam kadar švindlati
za sobom skele paliti
Da silom steknem nekog kom ću faliti

08. 11. 2007, 1:08

točno ali nema gubljenja nade ipak je proračun nikad veči a dica nam šetaju po ulici i ne igraju zbog ljudskih taština ....jebiga samo triba napravit rez na brzinu i sigurno se možemo izvuć ..........dva su uvjeta za to a svi znamo koja ......................alkar je ipak najpopularniji sportski klub u sinju i ne zavrjeđuje ovakvu sudbinu .......ima nas još koji nečemo dati alkara .......................... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

08. 11. 2007, 1:15
čoban

u sinju postoji jedna ipo frakcija stručnjaka ili ˝stručnjaka˝

koje se jako dobro međusobno poznaju

zašto jedna ipo, a ne dvi,

jer je 0,5 (a) jedna, 0,5 (b)druga, a 0,5 (c)ona koja ˝koalira˝ sa a ili b

dakle fluktuirajuća, ali nesposobna da preuzme konce u svoje ruke

pa ostaju a ili b

koje se često međusobno isprepliću

i ostaje tužna činjenica da nema šanse da iko to probije, jer da se pojavi neko sa strane onda nebi više imali o,5 ili 1 već 1,5, dakle sve protiv sebe

I nisam kadar švindlati
za sobom skele paliti
Da silom steknem nekog kom ću faliti

08. 11. 2007, 1:30

maligan82 je napisao/la:
u sridu je napisao/la:

ma slažem se međutim svjedok sam razgovora sa upravom u vezi rostera mene i nekih mojih prijatelja kada smo im govorili da je to loše i da moraju nać načina da se bolje pojačaju ali nije bilo slike i tona sad naravno tribaju snosit posljedice :?: :?: :?: :?: :!: :!: :!:
A ja sam bio svjedok kad je današnji član uprave Alkara Marko B. više nego burno reagirao svaki put kad bi u igru ulazio tadašnji Alkarov igrač Filipović. Pitao sam nakon toga nekoliko igrača i navijača o kvalitetama tog momka te sam dobio odgovor da filipovič šteka u napadu ali da je u obrani među najboljima. Zašto ovo spominjem ,danas u Alkaru ima nekoliko igrača koji ni u fazi napada ni u fazi obrane ne pokazuju ništa. A taj tip je danas kao ćlan uprave dijelom kriv za takvo stanje. Alkar nije i nesmi bit ničija igračka i oni koji ne mogu pomoči ne tribaju bit tu. Tribaju prepustit misto onima koji su voljni svoje vrime pa i svoj novac i veze stavit u službu Alkara. Konstatacija znali smo da če bit ovako i šta sad očemo je meni neprihvatljiva. S obzirom da nemamo puno para tribamo taj hendikep nadoknaditi večim angažmanom na drugim nama dostupnim poljima, prostora ima triba zasukat rukave.

08. 11. 2007, 7:49

evo najveći problem

u sinju postoji jedna ipo frakcija stručnjaka ili ˝stručnjaka˝

koje se jako dobro međusobno poznaju

zašto jedna ipo, a ne dvi,

jer je 0,5 (a) jedna, 0,5 (b)druga, a 0,5 (c)ona koja ˝koalira˝ sa a ili b

dakle fluktuirajuća, ali nesposobna da preuzme konce u svoje ruke

pa ostaju a ili b

koje se često međusobno isprepliću

i ostaje tužna činjenica da nema šanse da iko to probije, jer da se pojavi neko sa strane onda nebi više imali o,5 ili 1 već 1,5, dakle sve protiv sebe

ne mogu naći ni jednu zamjerku za ovo što je ovdje izrečeno ....

08. 11. 2007, 8:50

u sridu je napisao/la:
maligan82 je napisao/la:
u sridu je napisao/la:

A ja sam bio svjedok kad je današnji član uprave Alkara Marko B. više nego burno reagirao svaki put kad bi u igru ulazio tadašnji Alkarov igrač Filipović. Pitao sam nakon toga nekoliko igrača i navijača o kvalitetama tog momka te sam dobio odgovor da filipovič šteka u napadu ali da je u obrani među najboljima. Zašto ovo spominjem ,danas u Alkaru ima nekoliko igrača koji ni u fazi napada ni u fazi obrane ne pokazuju ništa. A taj tip je danas kao ćlan uprave dijelom kriv za takvo stanje. Alkar nije i nesmi bit ničija igračka i oni koji ne mogu pomoči ne tribaju bit tu. Tribaju prepustit misto onima koji su voljni svoje vrime pa i svoj novac i veze stavit u službu Alkara. Konstatacija znali smo da če bit ovako i šta sad očemo je meni neprihvatljiva. S obzirom da nemamo puno para tribamo taj hendikep nadoknaditi večim angažmanom na drugim nama dostupnim poljima, prostora ima triba zasukat rukave.

točno međutim ovo gore je zanimljivije marko b je također u mom društvu di smo mu dokazali da filipović ne može igrati ni obranu ni napad rekao da je dečko kulturan i pristojan i da lipo pregovara pa da se potpisalo sa njim ........i nije marko za to kriv jer struku definitivno ne razumije međutim oni koji primaju plaću za to morali bi znati prepoznati tko je dobar za alkara a tko u njemu nema mjesta .....ili neka se časno maknu iz kluba .........

08. 11. 2007, 8:55

Predsjednik: Edo Vrančić
Direktor: Dragan Podrug
Sportski direktor: Mladen Pavić
Tajnik: Ivica Župić
ČLANOVI UPRAVE:
Snježan Šentija - potpr. kluba
Damir Gulam
Damir Župić
Goran Matić
Ivan Mijić
Marko Buratović
Slavko Primorac
Zdravko Cvitković
Zvonko Pavić
NADZORNI ODBOR:
Ante Sesardić
Mate Glavinović
Petar Peraica
TRENERI SENIORA:
Goran Caktaš - prvi
Ivan Vrcan - pomoćni
Zoran Nikolić - kond. trener
JUNIORA
Boris Poljak- prvi
Ivica Župić- pomoćni
KADETA:
Joško Boban- prvi
Stipe Šepček- pomoćni
ŠKOLA KOŠARKE:
Damir Domazet – voditelj
Ante Peraica
Zoran Nikolić
PREDSTAVNIK KLUBA:
Jakša Đeldum

---------------------------------------------------------------------------------
Ovi šta su podebljanim slovima oštampani, a koje je politika instalirala, i još pri tome se nalaze u upravnim ili drugim odborima još nekoliko sinjskih sportskih kolektiva, mislim da ih špatulom triba sastrugat iz kluba... Šta će to alkaru?? Jebeš ljude koji su se uvalili u fotelju za 3 iljade kuna misečne naknade dok klub u prva dva kola ima koš razliku -61, a napredak se ne nazire !! To nije uprava, to su paraziti... :wink:

08. 11. 2007, 10:03
Profil Web stranica

..da čika sinjanine ..ali ima tu još nekih na ovoj listi iz tvog tabora koje igrom slučaja poznam ..i znam da ljudi nemaju xxx - nikakve veze sa sportom a također sjede tu kao i ova 2 šta si ih podeblja jer ti politički ne pašu ..sorry ali eto..mora san to napisat .. :wink: ..

08. 11. 2007, 11:42

sinjanin je napisao/la:
UPRAVA ALKARA

...
ČLANOVI UPRAVE:
Damir Gulam
..

nije li to ovaj barba http://i7.tinypic.com/8fpdptx.jpg

nisan zna da je on i u alkaru...

:lol:

hehe.. je to je taj barba.. a mlad si ti još da bi sve zna
s nestrpljenjem očekujmo kad će se u sinju otvorit sporstki klub pljuvača u daljinu, pa će vjerovatno snješko i tu uskočit u upravu...
:roll:

08. 11. 2007, 14:54
Profil Web stranica

UPRAVA ALKARA

Direktor: Dragan Podrug
Sportski direktor: Mladen Pavić
Tajnik: Ivica Župić
ČLANOVI UPRAVE:
Damir Gulam
Damir Župić
Goran Matić
Ivan Mijić
Marko Buratović
Slavko Primorac
Zdravko Cvitković
Zvonko Pavić
NADZORNI ODBOR:
Ante Sesardić
Mate Glavinović
Petar Peraica
TRENERI SENIORA:
Goran Caktaš - prvi
Ivan Vrcan - pomoćni
Zoran Nikolić - kond. trener
JUNIORA
Boris Poljak- prvi
Ivica Župić- pomoćni
KADETA:
Joško Boban- prvi
Stipe Šepček- pomoćni
ŠKOLA KOŠARKE:
Damir Domazet – voditelj
Ante Peraica
Zoran Nikolić
PREDSTAVNIK KLUBA:
Jakša Đeldum

---------------------------------------------------------------------------------
Ovi šta su podebljanim slovima oštampani, a koje je politika instalirala, i još pri tome se nalaze u upravnim ili drugim odborima još nekoliko sinjskih sportskih kolektiva, mislim da ih špatulom triba sastrugat iz kluba... Šta će to alkaru?? Jebeš ljude koji su se uvalili u fotelju za 3 iljade kuna misečne naknade dok klub u prva dva kola ima koš razliku -61, a napredak se ne nazire !! To nije uprava, to su paraziti... :wink:

mora li baš svaki tvoj post bit politički obojan? bez uvrede al postaješ pomalo naporan!
i osim toga da samo malo više poznaš prilike u klubu, moga bi osim navedenog dvojca podebljat još najmanje 5 imena sa liste čij je doprinos klubu u najmanju ruku upitan!

08. 11. 2007, 15:37
Profil Web stranica

mora li baš svaki tvoj post bit politički obojan? bez uvrede al postaješ pomalo naporan!
i osim toga da samo malo više poznaš prilike u klubu, moga bi osim navedenog dvojca podebljat još najmanje 5 imena sa liste čij je doprinos klubu u najmanju ruku upitan!

s ovim se slažem definitivno i nemam zamjerke dobra primjedba a evo imam i ja jednu dilemu s obzirom da se funkcije u klubovima isprepleću da li postoji sukob interesa u tim klubovima pa recimo netko namjerno alkara gura u drugu ili treću ligu a da junak ili neki drugi klub prosperira a svi znamo da se svi klubovi na teritoriju grada sinja financiraju iz gradskog proračuna :?: :?: :?: :?: :?: :?:

a taj netko i ne mora biti u upravi :!: :!: :!: :!:

08. 11. 2007, 16:32
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 450 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 23  Sljedeća

Trenutno korisnika/ca: / i 3 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir: